دانلود فیلم خارجی ثور 3 راگناروک Thor: Ragnarok 2017

لینک دانلود با کیفیت HD  افزوده شد

 

توضیحاتی در مورد فیلم Thor Ragnarok 2017 :

این فیلم ادامه داستان انتقام جویان میباشد که در سال های پیش به اکران عمومی رسید و پخش شد در این قسمت ظاهرا قدرت هالک بسیار کمتر شده است و باید با دشمنانی که جان مردم را تحدید میکنند مقابله کند و مسیر بسیار سختی در روبه روی خود دارد. ثور که اسم دیگر شخصیت بازیست باید با هالک جنگ و مقابله کند و این فیلم ژانر اکشن داراست .

 

دانلود فیلم تور 3

 

بنا به جدید ترین اخبار به گوش رسیده فیلم Thor Ragnarok 3  2017  با استقبال بسیاری خوبی مواجه شده است و در باکس افیس هفته در بالا ترین جا قرار دارد و همچنین امتیاز خوبی توانسته است از منتقدین دریافت نماید .

 

خلاصه داستان کامل + تاریخ دقیق اکران :

تاریخ دقیق اکران 3 موامبر 2017 میباشد که شروع به پخش میشود و بسیار پر طرف دار هست تخمین زده میشود که یکی از پر فروش ترین فیلم های سال 2017 باشد. البته دلایل خوبی هم برای این اثبات دارند که چون هم کارگردانش سابقه طولانی مدت کار حرفه ای داشته و هم بازیگرانی که استفاده کرده از برتین و سوپر استار های سینمایی میباشند. البته نظر اکثر منتقدین بر این است که این داستان ها دیگر تکراری شده است و جذابیت خاصی دیگر ندارد چون هر بار یک فرد با مقابله به ادم بد ها میپردازد و در آخر پیروز میشود و این داستان از نظر منقدین حرفه ای اصلا دیگر جالب نیست و جنبه سریالی و تکراری را دارد / از طرفی هم چون این فیلم جزو فیلم های ابر قهرمانی است نمیتوان جور دیگر آن را ساخت همچنین جلوه های ویژه دیگر از حد گذشته است و استفاده بسیار زیادی از آن میشود .  شما هم نظر خود را در مورد این فیلم با ما در میان بگذارید.

 

عوامل ساخت فیلم :

تهیه کننده : کوین فیگ

شرکت پخش : استودیو سینمایی والت دیزنی

آهنگ ساز : مارک مادرزبا

نویسنده : اریک پیئرسون , کریگ کایل , کریستوفر یوست , استفانی فولسوم

تاریخ اکران : 3 نوامبر 2017

 

عکس هایی از فیلم Thor Ragnarok 2017

برای مشاهده با کیفیت بالا روی تصاویر کلیک نمایید

پخش آنلاین