دانلود مراسم The 90th Academy Awards 2018 با لینک مستقیم

دانلود کامل مراسم اسکار 2018 با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی

لینک دانلود افزوده شد

***

 

توضیحاتی درمورد اسکار OSCARS 2018 :

این مراسم نودمین بار است برگزار می شود و در هر دوره بهترین های هر بخش در هالیوود و سینمای جهان معرفی می شود و تفاوتی که با مراسم گلدن گلوب دارد اینک برنامه های تلویزیونی و سریال ها شرکت داده نمی شود. برای شرکت در این مراسم فیلم نفس ساخته نرگس آبیار به نمایندگی از کشورمان معرفی شد که انتخاب نشد. در زیر اسامی نامزدهای بخش های بیست و چهار گانه را ملاحظه می کنید، فیلم شکل آب با 13 نامزدی رکورددار امسال است.(این مراسم در 13 اسفند ماه برگزار می شود)

 

دانلود مراسم اسکار 2018 + فرش قرمز

دانلود مراسم اسکار 2018 + فرش قرمز

 

**بهترین فیلم:

فیلم Call Me by Your Name

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم Phantom Thread

فیلم The Post

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

**بهترین کارگردانی:

پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread

گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water

گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird

کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk

جردن پیل برای فیلم Get Out

 

**بهترین بازیگر نقش اول زن:

سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water

فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

مارگو رابی برای فیلم I, Tonya

سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

مریل استریپ برای فیلم The Post

 

**بهترین بازیگر مرد:

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

دنیل کالویا برای فیلم Get Out

گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

 

**بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

مری جی بیلگ برای فیلم Mudboundا

لیسون جنی برای فیلم I, Tonya

لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread

لوری متکالف برای فیلم Lady Birdا

کتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

 

**بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project

وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water

کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World

سم راک ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

**بهترین فیلم خارجی‌ زبان:

فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی

فیلم The Insult از کشور لبنان

فیلم Loveless از کشور روسیه

فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان

فیلم The Square از کشور سوئد

 

**بهترین فیلمبرداری:

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Mudbound

فیلم The Shape of Water

 

**بهترین مستند:

مستند Abacus: Small Enough to Jail

مستند Faces Places

مستند Icarus

مستند Last Men in Aleppo

مستند Strong Island

 

**بهترین مستند کوتاه:

مستند Edith+Eddie

مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405

مستند Heroin(e)

مستند Knife Skills

مستند Traffic Stop

 

**بهترین فیلم کوتاه:

DeKalb Elementary

The Eleven O’Clock

My Nephew Emmett

The Silent Child

Watu Wote/All of Us

 

**بهترین تدوین صدا:

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Dunkirk

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

 

**بهترین صداگذاری:

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Dunkirkفیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

 

**بهترین طراحی صحنه:

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم The Shape of Water

 

**بهترین طراحی لباس:

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Darkest Hour

فیلم Phantom Thread

فیلم The Shape of Water

فیلم Victoria & Abdul

 

**بهترین جلوه‌های ویژه:

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

فیلم Kong: Skull Island

فیلم Star Wars: The Last Jedi

فیلم War for the Planet of the Apes

 

**بهترین گریم:

فیلم Darkest Hour

فیلم Victoria & Abdul

فیلم Wonder

 

**بهترین موسیقی متن:

فیلم Dunkirk

فیلم Phantom Thread

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

**بهترین آهنگ:

آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound

آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name

آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco

آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall

آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

 

**بهترین فیلم نامه اورجینال:

فیلم The Big Sick

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

**بهترین فیلم نامه اقتباسی:

فیلم Call Me By Your Name

فیلم The Disaster Artist

فیلم Loganفیلم Molly’s Game

فیلم Mudbound

 

**بهترین انیمیشن:

انیمیشن The Boss Baby

انیمیشن The Breadwinner

انیمیشن Coco

انیمیشن Ferdinand

انیمیشن Loving Vincent

 

**بهترین انیمیشن کوتاه:

انیمیشن Dear Basketball

انیمیشن Garden Party

انیمیشن Lou

انیمیشن Negative Space

انیمیشن Revolting Rhymes

 

**بهترین تدوین:

فیلم Baby Driver

فیلم Dunkirk

فیلم I, Tonya

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

________*****________

لینک دانلود بعد از مراسم افزوده می شود

________*****________