دانلود انیمیشن بنیامین

بنیامین:داستان این انیمیشن ایرانی و جذاب حول محور بنیامین شخصیت اصلی و دردسرهایی که آشر دوستش برای اول ناخواسته درست می کند اما این دفعه ظاهر دردسری بزرگ درست کرده است که باعث شده مادر بنیامین را سربازان پادشاه به اسارت بگیرند حالا بنیامین و دوستش باید به ماجراجویی بروند تا مادر اورا نجات دهند.....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود رایگان انیمیشن ایرانی بنیامین با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود انیمیشن بنیامین پس از اتمام اکران اضافه خواهد شد

زمان اکران : آبان 1398

تصاویری جدیدی از انیمیشن اضافه شد.

لینک های دانلود رایگان انیمیشن قرار داده شد.

***

 

توضیحاتی درباره انیمیشن بنیامین :

بنیامین نام یک انیمیشن سینمایی متفاوت است که به کارگردانی محسن عنایتی و تهیه کنندگی حسن آبادی آخرین اثر ؛آینده نگار؛ در سال 1395 ساخته شده است و سر انجام در آبان 1398 به مرحله اکران رسیده و حال با سه سال اختلافه نسبت به زمان ساخت مورد استقبال قرار گرفته است.

موسیقی این انیمیشن زیبارا بهزاد عبدی بر عهده گرفته است موسیقیدانی که کارهایی زیادی را برای فیلم و سریال های تلویزیونی کرده است و آثار اورا در فیلم هایی نظیر خانه پدری و زبان مادری نیز دیده ایم فعالیت وی در زمینه آهنگسازی از سال ۱۳۷۷ به طور مستمر آغاز شده است.

این انیمیشن تکه ای از زندگی مردم قوم بنی اسراییل در مصر باستان را به نمایش میگذارد و داستانش حول محور بنیامین است که مشکلات زیادی را پشت سر میگذارد تا مادر خودرا از دست سربازان شاه نجات دهد در این بین برای اتفاقاتی می افتد که نظرش در باره جامعه عوض می شود.

اخبار ساخت انیمیشن بنیامین: بنیامین در سال 1395 ساخته شد و بعد از سال نهایتا در آبان ماه همین امسال اکران شد و استقبال هایی که تا به اینجا از آن شده است تاخیر سه ساله آن را توجیه نمی کند و ظاهرا علاقه مندان دوست داشتند سریع تر این انیمیشن اکران شود و به پخش عموی در بیاید.

دانلود انیمیشن بنیامین با لینک مستقیم

دانلود انیمیشن بنیامین با لینک مستقیم

عوامل انیمیشن بنیامین :

1- کارگردان : محسن عنایتی

2- تهیه کننده: مصطفی حسن آبادی

3- مدیر دوبلاژ: امیر زند

4- موسیقی: بهزاد عبدی

5- صداگذار: فرشید جلیلی

6-مدیر تولید: جواد رضایی

7-کارگردان هنری: حامد فرهادی

8- سرپرست انیمیت: علی رضا زارع


تصاویری از انیمیشن بنیامین :

دانلود کارتون بنیامین

 


پخش آنلاین