دانلود انیمیشن Happy Feet 2006 با دوبله فارسی 

لینک های دانلود انیمیشن خوش قدم قرار داده شد

تریلر و تصاویر افزوده شد

 

توضیحات کلی درباره انیمیشن Happy Feet

این انیمیشن به کارگردانی George Miller محصول سال 2006 می باشد . انیمیشنی زیبا با داستانی جذاب و سرگرم کننده ! صدا پیشگان خوب و مشهوری در اثر به صداپیشگی پرداخته اند که همگی از صداپیشگان خوب آمریکایی می باشند که در ادامه به آنها نیز خواهیم پرداخت . انیمیشن خوش قدم توانست با استقبال فوق العاده ی مردم همراه باشد و نمره ی بسیار خوبی از مردم و منتقدین دریافت کند . در نظرسنجی IMDb نمره 6.4 از 10 و در Rotten Tomatoes بیش از 70 درصد از بینندگان از اثر استقبال کردند . با اینکه انیمیشن تقریبا انیمیشنی قدیمی می باشد اما هنوز هم جذابیت خاص خود را دارد که از لحاظ های مختلف اگر اثر را بررسی کنید نقاط مثبت بیشتری نسبت به نقاط منفی دارد .

 

در داستان انیمیشن اینگونه آورده شده است که : داستان این انیمیشن درباره پنگوئن‌ های امپراتور است. در یک روز سرد زمستانی در قطب جنوب، تخم از زیر پای پدر مامبل (شخصیت اصلی) جدا می‌شود و چند متر قل می‌خورد. پدر مامبل این قضیه را از همه پنهان می‌کند تا این که مامبل به دنیا می‌آید. او از همان بدو تولد صدای بسیار بدی بر خلاف پنگوئن‌ها داشت و مدام با کوبیدن پای خود بر زمین می‌رقصید. او یک روز از خانه بیرون می‌رود و پرنده‌ای قصد شکار او را دارد. مامبل از پرنده می‌پرسد که آن چیست که به پایش بسته‌ اند و پرنده می‌ گوید که بیگانه‌ها او را دزدیده‌ اند و این را به پایش بستند. مامبل بزرگ می‌ شود و رنگ بدن و حرکاتش با تمام پنگوئن‌های امپراتور فرق دارد و پنگوئن‌ها می‌گویند که باعث کمبود مواد غذایی و قحطی شده‌ است پس ….

 

عوامل ساخت و تهیه

کارگردان :George Miller

تهیه کنندگان : Bill Miller ، George Miller ، Doug Mitchell

نویسندگان : Warren Coleman ، John Collee ، George Miller ، Judy Morris

صداپیشگان : Elijah Wood ، Robin Williams (دانلود انیمیشن Aladdin 1992 با دوبله فارسی) ، Brittany Murphy ، Hugh Jackman ، Nicole Kidman

موسیقی :John Powell

 

لینک های دانلود انیمیشن Happy Feet

دانلود انیمیشن Happy Feet 2006

دانلود با کیفیت 1080p  |  دانلود با کیفیت 720p

دانلود صوت دوبله فارسی به صورت جداگانه

*_*_*_*_*

 

تصاویری از انیمیشن

دانلود انیمیشن Happy Feet 2006 با دوبله فارسی

 

دانلود انیمیشن Happy Feet 2006

 

دانلود انیمیشن Happy Feet 2006 با حجم کم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه