دانلود برنامه همرفیق شبکه نمایش خانگی

دانلود رایگان برنامه غیر تلویزیونی همرفیق با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک دانلود قسمت سوم برنامه همرفیق بعد از پخش از شبکه اضافه خواهد شد

قسمت پنجم برنامه شهاب حسینی با حضور محسن تنابنده اضافه شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت این برنامه :

این برنامه قرار است میزبان چهره‌های محبوب کشور در فضایی باشد. در نخستین قسمت از این برنامه نوید محمدزاده بازیگر مشهور سینما برای نخستین بار در یک برنامه غیرسینمایی حضور پیدا می‌کند.پخش برنامه اینترنتی همرفیق به تهیه‌کنندگی حسن خدادادی از ۲۰ آذر آغاز می‌شود و به صورت هفتگی هر پنجشنبه منتشر خواهد شد.

برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانی سید شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی است.برنامه همرفیق شهاب حسینی و شرکت کنندگان آن به علاوه اخبارسروش صحت بازیگر ، نویسنده و کارگردان کشورمان به عنوان نویسنده در این برنامه در کنار شهاب حسینی حضور دارد.

برنامه هم رفیق برنامه جدیدی است که کارگردانی آن بر عهده شهاب حسینی، از محبوب‌ترین بازیگران کشورمان است. شهاب حسینی که به تازگی توانسته است مجوز اکران فیلم جدید آمریکایی‌اش را از وزارت ارشاد کسب کند، این بار قرار است با برنامه و اجرایی متفاوت مهمان خانه‌های مردم باشد. در ابتدا اعلام شده بود برنامه همرفیق قرار است از رسانه ملی پخش شود و شهاب حسینی پس از 12 سال به تلویزیون باز خواهد گشت، ولی در طی روزهای گذشته این خبر تکذیب و اعلام شد که این برنامه جایی در صدا و سیما ندارد.

چند روز گذشته خبری مبنی بر حضور محسن چاوشی در برنامه «همرفیق» شهاب حسینی منتشر شد که البته با پیگیری‌ ما این خبر تکذیب شد.

دانلود برنامه همرفیق با حضور نوید محمدزاده

دانلود برنامه همرفیق با حضور نوید محمدزاده

 

عوامل ساخت و تولید :

به تهیه کنندگی : حسن خدادادی

مجری : شهاب حسینی

نویسنده: سروش صحت

مخاطب : همه سنین

تعداد قسمت ها : نا مشخص

زمان پخش : پنج شنبه ها

به کارگردانی : شهاب حسینی

 

تصاویر و عکس های برنامه :

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه