دانلود رایگان فیلم ساعت پنج ۵ عصر

در مورد فردی است به اسم مهرداد پرهام (سیامک انصاری) که نقش اصلی فیلم را بر عهده دارد و وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و نامزدش در کشور فرانسه در حال تحصیل است, فیلم به گونه ای است که امروز اخرین روز زندگی او هست و باید کارهایی را انجام دهد و به اتمام برساند اما هر چه میگذرد وقتش کم تر میشود و....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم ساعت پنج عصر با لینک مستقیم و کیفیت عالی

همراه با تصاویر و اخبار و حواشی فیلم

لینک های دانلود رایگان با 4 کیفیت قرار داده شد 

 

خلاصه داستان کامل فیلم ساعت ۵ عصر :

این فیلم سینمایی اولین ساخته از مهران مدیری میباشد که چند روزیست در پرده سینما میدرخشد, و موضوعی کمدی دارد مهران مدیری میگوید که برای این فیلم زحمت زیادی کشیده شده است و اطراف ۷۰۰ نفر در هر سکانس فیلم ساعت پنج عصر کار میکرند در این فیلم یک نفر بازیگر نقش اصلی وجود دارد و بازی مردم هستند در مورد فردیست (سیامک انصاری) که از صبح ساعت ۷ تا ۵ عصر وقت دارد که کار هایی را انجام بدهد و وقتش خیلی کم است همچنین آقای مدیری توانست با این فیلم رکرد بیشترین بیننده را بشکند و مال خود کند و افزود که اگر لازم باشد تمام قسمت ها با مردم این فیلم را تماشا میکنم .

 

اخبار و حواشی فیلم :

طبق آخرین اخبار به دست امده از فروش این فیلم پر طرفدار تاکنون توانسته است مبلغ ۴ ملیارد و ۳۰۰ ملیون تومان فروش داشته باشد که فروش خوبی هست و درواقع از استقبال خوبی رو به رو شده است همچنین پخش از طریق رسانه فیلمیران بوده است. چند روزیست در فضای مجازی اخبار تبلیغات فیلم در شبکه های ماهواره ای پخش شده است که با همکاری کارگردان فیلم و عوامل فنی برعکسش ثابت شد و خبر هایی در مورد توقیف فیلم ساعت ۵ عصر پخش شده بود که تکذیب شد . (۱۲ مهر ۹۶)

 

یک حاشیه همراه با این فیلم بود که در نشستی که آقای مهران مدیری با خبر نگاران داشته اند سیگاری در اوردند و استفاده کرده اند – مسعول امور مبارزه با دخانیات گفته است که نباید وفتی سرشناس از دخانیات در عموم استفاده میکند نادیده گرفت. (منبع – ویکی پدیا) اما در جلسه اخیر شورای صدور پروانه نمایش با عرضه نخستین اثر سینمای مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی موافقت شده است.

 

 

فیلم ساعت پنج عصر

 

سایر عوامل و اطلاعات ساحت فیلم ساعت پنج عصر :

فیلم برداری : محمود کلاری

تدوین : امیر ادیب پرور

انشتار : فیلمیران

تاریخ دقیق انتشار : ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۶

نگین معتضدی در ساعت 5 عصر

عکس هایی از فیلم ساعت ۵ عصر

برای مشاهده تصاویر با کیفیت بالا روی آنها کلیک نمایید

 

دیدن فیلم های زیر نیز به شما پیشنهاد میشود :

۱ – دانلود فیلم سه بیگانه

۲ – دانلود فیلم ایتالیا ایتالیا

۳ – دانلود فیلم خفه گی