دانلود سریال بازی مرکب فصل دوم 2022 Squid Game

سریال ادامه ای از فصل قبل می باشد . در این فصل هم همچون قسمت قبل ، تعدادی از افراد برای نجان جان خود و دریافت جایزه نقدی ، دست به یک سری بازی های کودکانه می زنند که ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول
بخش دانلود رایگان
فصل اول
کیفیت 480pمیانگین حجم : 450 mgدوبله فارسی

دانلود سریال بازی مرکب فصل 2 با زیرنویس فارسی

سریال Squid Game 2022 فصل دوم

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1401

تریلر رسمی فصل دوم اسکوید گیم قرار داده شد (به آخر مقاله مراجعه کنید)

 

توضیحات کلی راجب فصل دوم سریال

بازی مرکب یا به انگلیسی Squid Game در سال 2021 منتشر شد . از همان ابتدای انتشار با سر و صدای زیادی رو به رو شد و طرفدار های زیادی در سرتاسر جهان جمع کرد . همانطور که اطلاع دارید ، فصل اول این اثر با رکورد شکنی های خاص خود و رضایت بینندگان ، توانست به یکی از بهترین سریال های تاریخ تبدیل شود . بعد از اینکه سریال به مشهوریت رسید ، انتظار میرفت که شاهد ادامه ساخت سریال باشیم و طبق انتظار ها ، شایعاتی مبنی بر ساخت فصل دوم سریال بر سر زبان ها افتاد . تا اینکه مدتی پیش تریلری از فصل دوم منتشر شد و باعث شد که ساخت فصل دوم قطعی شود . البته همه انتظار ساخت فصل دوم را داشتند و به شکلی هرکسی میتوانست حدس بزند که حتما با آن همه مشهوریت فصل دومی هم ساخته می شود.

 

طبق آخرین اعلام ها ، سریال در سال 2022 و تاریخ دقیق 26 شهریور 1401 منتشر خواهد شد . از آنجا که اکثر بازیکنان در فصل اول بازی را باختند و جانشان را از دست دادند ، در فصل دوم چند بازیگر از فصل قبل وجود دارند و اکثر بازیگر ها جدید هستند. Jung-jae Lee همچون فصل قبلی یکی از کاراکتر های اصلی بازی است که با ظاهری جدید در فصل دوم حاضر شده است . از جمله تغییرات این قسمت که در تریلر دیده می شود ، تغییر رنگ محیط و لباس است . از آنجا که در فصل اول شاهد اثری جالب بودیم ، باید امیدوار بود که در فصل دوم هم همچون قسمت قبل با یک داستان جالب و هیجان انگیز رو به رو باشیم . شما به محض انتشار فصل دوم سریال می توانید آن را از همین صفحه دانلود کنید.

 

بازیگران و عوامل ساخت سریال بازی مرکب

کارگردان : Hwang Dong-hyuk

نویسنده : نامشخص

تهیه کننده : نامشخص

بازیگران : Gong Yoo , Daniel C Kennedy , Jung-jae Lee

موسیقی : نامشخص

(سایر عوامل به زودی افزوده می شود)


تصاویری از سریال Squid Game

[برای دانلود روی تصویر نگه داشته و دانلود کنید]

پوستر فصل دوم سریال بازی مرکب

 

دانلود سریال Squid Game 2022

 

دانلود سریال بازی مرکب (Squid Game) فصل دوم

 

تریلر رسمی فصل دوم سریال بازی مرکب

(قابلیت پخش آنلاین : دارد)