دانلود رایگان سریال ایرانی دوپینگ با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک های دانلود قسمت اول سریال بعد از پخش اولین قسمت اضافه خواهد شد

تاریخ تولید : سال 1398

آخرین اخبار اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره مجموعه :

عنوان جدیدی دیگر برای نوروز 99 اینبار از شبکه سوم سیما جمهوری اسلامی ایران این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی امیر پروین حسینی در سال جاری در حال گذراندن مراحل پایانی فیلمبرداری اش می باشد . گمانه زنی ها این است تا قبل از پایان سال تولیدش به پایان رسد.

پیش بینی می شود این سریال در قالب 14 قسمت 45 دقیقه ای از اول فروردین ماه پخش شود. هرچند ممکن است قسمت های آن بیشتر باشد و تا اخر ماه فرودین پخش آن ادامه پیدا کند .این مجموعه مخصوص نوروز خواهد بود و مسلما باید انتظارات بالایی از آن داشت.

مضمون این سریال اجتماعی بوده و مقداری هم طنز به آن افزوده شده است. قرار است بازیگران کمدی معروفی به آن افزوده شوند. هرچند تا کنون هیچ نامی از اسامی بازیگران اعلام نشده است. باید دید در ادامه چه هنرمندانی در این مجموعه ایفای نقش خواهند کرد.

آخرین اخبار سریال: با این که گفته می شود سریال در اواخر مراحل فیلم برداری اش است و نهایت دوماه دیگر طول بکشد. اما هنوز هیچ نامی از بازیگران رسانه ای نشده است و هیچ خلاصه ای درباره آن منتشر نشده است بسیاری را کنجکاو کرده است. که سریال نوروزی شبکه سه سیما که هموار در نوروزهای گذشته فیلم ها و سریال های خوبی پخش کرده است آیا می تواند بار دیگر مخاطبین را میخکوب کند؟!

دانلود سریال دوپینگ

دانلود سریال دوپینگ

 

عوامل مجموعه :

1- کارگردان : رضا مقصودی

2- تهیه کننده : امیر پروین حسینی

3- نویسنده: افرا جورابلو

سایر عوامل بزودی…


دانلود سریال دوپینگ – قسمت اول 1

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

قسمت 01 : کیفیت 480p  |  کیفیت 720p  |  کیفیت 1080p

قسمت 02 : کیفیت 480p  |  کیفیت 720p  |  کیفیت 1080p

لینک های دانلود سریال همزمان با پخش در شبکه سوم سیما اضافه خواهد شد

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*