دانلود سریال زیرخاکی فصل 3

خلاصه داستانی از سریال گفته نشده است ، اما سریال ادامه اتفاقات فصل اول و دوم ، یعنی بعد از اسیر شدن فریبرز و فرمانده ابراهیم در مرز ایران و عراق را روایت می کند .

دانلود سریال زیرخاکی فصل 3 با لینک مستقیم

لینک های دانلود بعد از انتشار افزوده میشوند

انتشار : نوروز 1401

 

توضیحاتی راجب فصل سوم سریال زیرخاکی :

سریال زیرخاکی به کارگردانی و نویسندگی جلیل سامان ساخته شده است . اولین قسمت این مجموعه در بهار 1399 (رمضان سال 1399) پخش شد . بعد از اینکه فصل اول مورد توجه قرار گرفت ، در هفتم خرداد ماه فصل دوم این سریال به روی آنتن رفت و در 29 خرداد ماه به اتمام رسید . در همان زمان سریال به اتمام نرسید و داستان به پایان نرسید ، از همانجا عده ای ساخت فصل سومی هم برای این مجموعه در نظر گرفتند و حدس انها درست در آمد و ساخت فصل سوم استارت خورد . پیش از این فصل اول و دوم زیرخاکی را با عنوان پر بیننده ترین سریال تلویزیونی نام گذاری کردند که تقریبا همینطور هم بود . حال که اعلام شده برای عید نوروز احتمالا فصل 7 پایتخت و فصل جدید نون خ آماده نمی شوند پس اصلی ترین سریال نوروز همین اثر خواهد بود . این سریال احتمالا از شبکه یک سیما در نوروز 1401 منتشر خواهد شد .

 

اگر سریال را ندیدید ، داستان سریال راجب مردی در دهه 50-60 خورشیدی میباشد که به دنبال زیرخاکی میگردد . او در طی داستان درگیر مسائلی همچون؛ دستگیری به جرم پخش اعلامیه ضد شاه، کمک به برادرش در تعمیر موشک ارتش و … می شود. جالب است که در همه ی این موارد او از ماجراهایی که پیرامون تحولات ایران رخ می دهد بی خبر و بی اطلاع و مشغول به کار خودش است . در فصل دوم او در مرز ایران و عراق اسیر می شود ، حال باید دید داستان چگونه پیش خواهد رفت و به کجا خواهیم رسید . همانطور که به نظر می رسد ، داستان پتانسیل ادامه داشتن را دارد ، به هر شکلی که باشد باید منتظر بود و دید که آقای جلیل سامان چه چیزی برای نوروز 1401 اماده خواهد کرد .

 

عوامل ساخت و تهیه سریال :

کارگردان : جلیل سامان

نویسنده : جلیل سامان

تهیه کننده : رضا نصیری نیا

بازیگران : پژمان جمشیدی , ژاله صامتی , خسرو احمدی , ستاره پسیانی , هادی حجازی فر , فروغ قجابگلی

فیلمبردار : نامشخص

تدوین گر : نامشخص

موسیقی متن : نامشخص

 

| لینک های دانلود سریال با 3 کیفیت |

+_+_+_+_+_+_+_+

| بزودی : نوروز 1401 |

[قسمت 01 : کیفیت 480p  |  کیفیت 720p  |  کیفیت 1080p]

[قسمت 02 : کیفیت 480p  |  کیفیت 720p  |  کیفیت 1080p]

 


تصاویری از سریال زیرخاکی و بازیگران سریال

(برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید)

دانلود فصل 3 زیرخاکی کیفیت عالی

 

دانلود فصل سوم سریال زیرخاکی کیفیت عالی