دانلود سریال ساختمان پزشکان

ساختمان پزشکان , یک زندگی پر دردسر و سخت برای روانشناس بد شانس ما که مشکلات عجیبی برایش به وجود می آید وی که همسر اولش را طلاق می دهد با یکی از بیمارانش ازدواج می کند....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود رایگان سریال ایرانی ساختمان پزشکان با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود سریال ساختمان پزشکان به صورت کامل همه قسمت ها

زمان پخش : سال 1390

تصاویری از سریال اضافه شد.

|| تمامی قسمت ها اضافه شد ||

***

 

توضیحاتی درباره سریال :

ساختمان پزشکان سریالی تلویزیونی در ژانر کمدی محصول ایران است. این سریال 57 قسمتی از سال 1390 از شبکه سوم سیما پخش شد. این مجموعه قبل از پخش توسط مسئولین صدا و سیما برای مدتی توقیف شده بود اما در نهایت رفع توقیف شد.
این سریال از محبوبترین سریال های آن سالها بوده و دیدنش بسیار توصیه می‌شود.

این سریال حواشی زیادی داشته به عنوان مثال یک دانشجوی بسیجی رشته روانشناسی در مورد این مجموعه گفته است: “این اثر در حال تبلیغ مرموزانه مکتب فروید از طریق ناخود آگاه مخاطب و تبلیغ فرهنگ ضد اسلامی است. ”

مهراب قاسم خانی نیز در یک مصاحبه گفته است: “به ما اتهام‌های عجیب‌ و غریبی زده‌اند… اتفاقاً سر سریال ساختمان پزشکان بود که پیمان برای من لینکی فرستاد که ما را فراماسونر معرفی کرده بودند. من واقعاً تعریف درستی از این واژه نداشتم. بعد رفتم تحقیق کنم که فرماسونری اصلاً چیست.”

داستان دربارۀ یک روانشناس به اسم نیما افشار است. او با بیمار سابقش ازدواج کرده و در همسایگی خانواده اش زندگی می کند. این مجموعه روایت گر زندگی پردردسر اوست. او در حال تلاش برای حفظ آرامش میان خانواده اش است اما مشکلاتش با بیماران مختلف، مشکلات مالی مانند اجاره خانه و مهریه همسر سابقش و البته خنگ بودن منشی‌اش برای او دردسر درست می کنند.

 

دانلود سریال ساختمان پزشکان با کیفیت بالا

دانلود سریال ساختمان پزشکان با کیفیت بالا

 

عوامل مجموعه :

کارگردان: سروش صحت

نویسندگان: پیمان قاسم‌خانی (سرپرست)، مهراب قاسم خانی، مانی صدرایی، حمید برزگر،علیرضا ناظر فصیحی، امیر برادران، ایمان صفایی، سروش صحت

تهیه کننده: محسن چگینی

راوی: بهنام تشکر

موسیقی: سیروان خسروی

دانلود سریال ساختمان پزشکان تمامی قسمت ها

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

برای نمایش تمام لینک های دانلود کلیک کنید

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


تصاویری از سریال :

ساختمان پزشکان

ساختمان پزشکان

 


پخش آنلاین