دانلود سریال سلمان فارسی

قصه‌ای مربوط به تاریخ صدر اسلام است و از زمان تولد سلمان شکل می گیرد...

دانلود رایگان سریال ایرانی سلمان فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی و حجم کم

لینک دانلود قسمت اول سریال بعد از پخش از تلویزیون اضافه خواهد شد

 

آخرین خبرها در مورد ساخت سریال سلمان فارسی :

داوود میرباقری یک سریال تاریخی و الف ویژه دیگر را برای تلویزیون می سازد.او که ساخت سریال های «امام علی(ع)» و «مختارنامه» را در کارنامه دارد این بار قصد دارد به زندگی سلمان فارسی را به تصویر بکشد.سریال «سلمان فارسی» قرار است در شهرک سینمایی شاهرود که در اطراف شهر کلاته خیج واقع در جاده شاهرود – آزادشهر احداث خواهد شد فیلمبرداری شود.

 

شنیده ها حاکی است کاوه فتوحی بازیگر نقش حضرت ابوالفضل (ع) در سریال مختارنامه یکی از گزینه های جدی برای ایفای نقش سلمان فارسی در سریال جدید داوود میرباقری است.

 

این مجموعه تلویزیونی که تقریبا نوشتن فیلمنامه اش توسط امرالله احمدجو حدود دوسال طول کشیده است.منتظر برآورد بودجه ساخت و تصمیم میرباقری به عنوان کارگردان برای آغاز پیش تولید است.طبق زمانبندی ها پیش بینی می شود روند ساخت این سریال در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ آغاز شود.

 

پیش تولید سریال شروع شده و میر باقری در حال جستجو برای یافتن مکانی مناسب برای بنا کردن لوکیشن است و قرار است از بخشی لوکیشن فیلم محمد رسول الله هم استفاده کند و این سریال به سه دوره ایران، بیزانس و اسلام و دو بخش کودکی تا رحلت پیامبر اسلام و بازگشت سلمان به مدائن در قالب سریالی 40 قسمتی قرار است ساخته شود.(96/10/18)

 

عوامل ساخت و تولید این سریال :

[۱- کارگردان: داوود میرباقری]

[۲- نویسنده: امرالله احمدجو]

[3- تهیه کننده: حسین طاهری]

 

دیدن سریال های زیر نیز به شما پیشنهاد میشود :

 

 

 

عکس ها و تصاویر عوامل سریال :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید