دانلود رایگان سریال ایرانی عمارت تاریکی با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود سریال عمارت تاریکی قسمت اول بعد از پخش اضافه خواهد شد

تاریخ تولید : سال 1398

تصاویری از سریال اضافه شد.

***

 

توضیحاتی در باره مجموعه :

یک مینی سریال جدید که به تازگی فیلم برداری آن به پایان رسیده است و گفته می شود آماده پخش است کارگردانی و تهیه کنندگی این سریال کوتاه را سهیل عبدالهی کارگردان جوان سینما کشور بر عهده گرفته است و طبق گفته های وی ظاهرا این سریال ترسناک خواهد بود.

کاره تولید این سریال کوتاه با تصویر برداری سیاوش مزروعی در ماه جاری اخیرا در شهر کرد به پایان رسیده است ظاهرا قرار است این مجموعه کوتاه از اپ و سایت اینترنتی لنز پخش شود که ایرانسلی ها میتوانند با ترافیک رایگان آن را تماشا کنند باید دید سطح کیفیت این مینی سریال چگونه خواهد بود.

مضمون کلی این مجموعه وحشت است و به گفته عوامل از همان اول مخاطب را میخکوب خواهد کرد و حس کنجکاور مخاطب را نیز بیشتر می کند . گمانه زنی ها از آن است که حتی ممکن است برای این سریال رده سنی تایید شود که البته جای تعجب زیادی نخواهد بود.

مشکلات ساخت سریال: خیلی کم در ایران دیده ایم که سریالی با مضمون ترس و وحشت ساخته شود بنابراین میتوان نتیجه گرفت ساخت چنین سریال ها یا فیلم هایی برای عوامل سازنده ایران به دلیل بروز نبودن امکانات جهت استفاده بهتر از جلوه های ویژه بیشتر آن هارا موجاب کرده که به مضمون های اجتماعی وابسته شوند و سازه های اخیر سینما ایران این هارا تایید خواهد کرد  حال باید دید که این سریال که با این مشکلات دست و پنجه نرم کرده است چگونه میتواند خود را برای مخاطب بازگو کند.

 

عوامل مجموعه :

1- کارگردان و تهیه کننده: سهیل عبدالهی

2- نویسنده : وجیهه شریعتی

3- تدوین‌گر: حسن کوچکی

4- مدیر تولید:سجاد داوری دولت آبادی

5-مدیر تصویر برداری:سیاوش مزروعی


تصاویری از سریال:

دانلود سریال عمارت تاریکی

دانلود سریال عمارت تاریکی

دانلود سریال ترسناک عمارت تاریکی

دانلود سریال ترسناک عمارت تاریکی

داتلود قسمت اول سریال عمارت تاریکی

داتلود قسمت اول سریال عمارت تاریکی