دانلود رایگان سریال ایرانی قهوه تلخ با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود سریال قهوه تلخ به صورت کامل همه قسمت ها

|| تمامی قسمت ها از 1 تا 102 اضافه شد ||

زمان پخش : سال 1389

تصاویری از سریال اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره سریال :

قهوه تلخ سریالی در سبک طنز – تاریخی به کارگردانی مهران مدیری است. فیلمنامه‌نویسی این اثر، با همکاری امیر مهدی ژوله و خشایار الوند نوشته شد. این سریال از شهریور سال 1389 شروع به پخش شد و تا قسمت 102 ادامه داشت. این سریال در زمان پخش خوب محبوب ترین و موفق ترین سریال رسانه خانگی بود. این اثر به صورت دی‌وی‌دی های 3 قسمتی توزیع می شد.

مهران مدیری کارگردان این اثر، سریال های پاورچین، نقطه چین، شب‌ های برره، باغ مظفر و مرد هزار چهره , و دانلود سریال در حاشیه را در کارنامه خود دارد که همگی بسیار موفق بوده اند. همچنین به گفته خودش قهوۀ تلخ بهترین ساخته‌اش است.وی شخصا در یک قسمت 10 دقیقه‌ای قبل از شرع سریال از طرفداران درخواست کرد که سریال را کپی نکنند.

نیما زند کریمی که استاد تاریخ است با دختری آشنا می‌شود که درباره دوره ای از تاریخ ایران تحقیق میکرد که در هیچ کتابی اطلاعاتش موجود نبوده است. نیما که عقیده داشت چنین دوره‌ای وجود نداشته برای اثبات حرفش دختر را همراهی میکند و متوجه میشود که چنین دوره‌ای واقعا وجود داشته و پایتختش تهران بوده است. نیما در یک موزه قهوه‌ای بسیار تلخ را می‌خورد و از حال میرود. وقتی به هوش میاید می بیند که در همان دوره‌ی مورد تحقیق است. او در ابتدا فکر میکند همۀ اینها خواب و خیال است اما در آخر با موضوع کنار می‌آید. او تصمیم میگیرد که با دانش خود به درباریان کمک کند اما بیشتر آنها نادان هستند و ماجراهای طنز از همینجا شروع می‌شود.

 

 

عوامل مجموعه :

1- کارگردان: مهران مدیری

2- نویسندگان: امیر مهدی ژوله، خشایار الوند

3- تهیه کننده: مجید آقاگلیان، حمید آقاگلیان

4- موسیقی: فرهاد مدیری

دانلود سریال قهوه تلخ تمامی قسمت ها

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

برای نمایش تمام لینک های دانلود کلیک کنید

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


تصاویری از سریال :

دانلود سریال قهوه تلخ با کیفیت HD

دانلود سریال قهوه تلخ با کیفیت HD

قهوه تلخ

قهوه تلخ

 


پخش آنلاین

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه