دانلود رایگان سریال ایرانی پاییز تنهایی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک های دانلود قسمت اول سریال بعد از پخش اولین قسمت اضافه خواهد شد

تاریخ تولید : سال 1398

***

 

اخبار ساخت مجموعه :

مجموعه تلوزیونی ای که قرار است برای شبکه یک سیما جمهوری اسلامی ایران جلو دوربین برود. تاکنون فیلمنامه 20 قسمت از آن نوشته شده است و مراحل پیش تولید را سپری می کند. به گفته فریدون جیرانی کارگردان این اثر تا قبل از پایان امسال با کامل شدن فیملنامه و سپس انتخاب بازیگران وسایر عوامل بزودی جلوی دوربین خواهد رفت.

تا الان فقط کارگردان این مجموعه رسانه ای شده است. نام سایر عوامل هنوز مشخص نشده است و احتمالا بعد گرفتن مجوز های مورد نیاز عوامل دیگری به این مجموعه اضافه خواهند شد. باید دید آیا میتوانند سریال را با فیلم نامه ای قوی روانه تلویزیون کنند یا خیر!

همانطور که در خلاصه گفته این سریال مضمونی کاملا اجتماعی داشته و زندگی جوانان پرداخته است . جایی که بلند پروازی های آن ها با روایاهایشان تناقص پیدا میکند و مانع پیشرفت به جلو می شود . هر چند باید دید در آینده چطور میخواهند این مفاهیم در قالب یک سریال نشان دهند.

آخرین اخبار سریال: از آذرماه سال جاری قرار بوده است فیلم برداری این سریال شروع شود  و اگر همین گونه بوده باشد تا الان یک ماه از آن گذشته است. هرچند هیچ گونه خبر موثقی درباره شروع کار تولید و حتی نیمچه شایع هایی هم راجب به عوامل آن مطرح نشده است. احتمالا در آینده ای نزدیک اخبار بیشتر راجب این مجموعه منتشرخواهد شد.

دانلود سریال پاییز تنهایی با لینک مستقیم

دانلود سریال پاییز تنهایی با لینک مستقیم

 

عوامل مجموعه :

1- کارگردان و نویسنده : فریدون جیرانی

سایر عوامل بزودی…


دانلود سریال پاییز تنهایی – قسمت اول 1

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

قسمت 01 : کیفیت 480p  |  کیفیت 720p  |  کیفیت 1080p

قسمت 02 : کیفیت 480p  |  کیفیت 720p  |  کیفیت 1080p

لینک های دانلود سریال همزمان با پخش اضافه خواهد شد

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*