دانلود سریال Chernobyl با دوبله فارسی

چرنوبیل , داستان درباره فاجعۀ هسته‌ای چرنوبیل است که در سال 1986 در جمهوری شوروی سوسیالیستی اکراین رخ داد. ...

امتیاز کاربران نسبت به سریال Chernobyl چه عددی است؟
امتیاز 10 از 8
تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول
بخش دانلود رایگان

لینک های دانلود سریال Chernobyl 2019 با دوبله فارسی

قسمت 01: کیفیت 480p با دوبله| کیفیت 720p با دوبله| کیفیت 1080p با دوبله

قسمت 02: کیفیت 480p با دوبله| کیفیت 720p با دوبله | کیفیت 1080p با دوبله

قسمت 03: کیفیت 480p با دوبله| کیفیت 720p با دوبله | کیفیت 1080p با دوبله

قسمت 04: کیفیت 480p با دوبله | کیفیت 720p با دوبله | کیفیت 1080p با دوبله

قسمت 05: کیفیت 480p با دوبله | کیفیت 720p با دوبله | کیفیت 1080p با دوبله

  • کارگردان : Johan Renck
  • تهیه‌کننده‌های اجرایی : کریگ مازین کارولین استراوس جین فدرستون
  • تهیه‌کننده : سن وولنبرگ
  • مکان‌های تولید : لیتوانی اوکراین
  • فیلم‌برداری : جیکوب ایهر
  • تدوین‌گران : جینکس گادفری سیمون اسمیت
  • تولیدکننده‌ها : سیستر پیکچرز د مایتی مینت ورد گیمز
  • کمپانی های سازنده: : HBO , Sky UK , Sister Pictures , The Mighty Mint , Word Games
نمایش همه

جوایز و افتخارات سریال Chernobyl

سمتِ عاملنام شخصنتیجهجایزه
بهترین دستاورد در فیلم‌ها و مینی‌سریال‌هاسی و پنجمین دوره جوایز تی‌سی‌ایبرندهاسکار
بهترین اثر دلهره آور/ترسناک (در بخش تبلیغ تلویزیونی، تریلر و تیزر سریال)بیستمین دوره جایزه تریلر طلاییبرندهاسکار
سریالِ سالسی و پنجمین دوره جوایز تی‌سی‌اینامزدنامزد
نمایش همه

نقد شما کاربران : 

به گفته مادرم، هوا کاملاً مطبوع بود، آسمان صاف و بدون ابر در بهار 86 بود. آن روز مثل روزهای دیگر پشت پرده آهنین بود. کار زیادی برای انجام دادن نیست، اما نگرانی زیادی در مورد آن وجود ندارد، یک روز طولانی خسته کننده در محل کار پس از رها کردن کودک در مهدکودک، فقط بعدازظهر دوباره او را سوار می کنم، مانند دیروز یا هر روز دیگری از ابتدای ساعت. برای همین نفهمید که چرا پیرزن (که خیلی دوستش داشت چون به نظر بچه‌ها را دوست داشت و لبخندی داشت که قطع نمی‌شد) به همه مهدکودک گفت که بچه‌ها بازی نکنند، به آنها غذا نده. سبزیجات و اجازه ندهید شیری را که ما برای هر ناهار می خوریم قبل از آن روز بنوشند. ما در یک شهر مجارستانی نزدیک مرز کرواسی زندگی می کردیم و زندگی در آن شهر جدا از آن روز بسیار ساده بود. ما در 900 کیلومتری چرنوبیل زندگی می کردیم و تا 3 روز بعد حتی نمی دانستیم که آن مکان وجود دارد.

ظاهراً مردی که حاضر نشده بود با اکثر مدارس و مهدکودک های کشور تماس گرفت و همین پیام را به آنها داد. بسیاری از معلمان او را جدی نگرفتند زیرا او هیچ جزئیاتی را ذکر نکرد، فقط هشدار داد: بچه ها را بیرون نگذارید، به آنها سبزیجاتی که روی سطح رشد می کنند (سیب زمینی خوب است) نخورید، اجازه ندهید که چیزی جدا از آن بنوشند. مایعات بطری شده

هیچ کس نمی دانست آن چیست. هیچ کس نمی دانست ما در چه خطری هستیم. من حدس می زنم به همین دلیل است که آنقدر تکان دهنده بود. زندگی ساده بود و قرار نبود چیزهایی بدانیم. قرار نبود ما بترسیم، شاید فقط به این دلیل که سرمایه داران پرده آهنین را زیر پا گذاشته اند. اما آن روز چیزی تغییر کرد. مردی بدون چهره و نام جان خود را به خطر انداخت و با هر کسی که می توانست در مورد چرنوبیل هشدار داد. نگهداری چنین اخباری آسان نیست، به زودی همه در مورد اینکه چه اتفاقی می‌افتد و چرا می‌توانستند صحبت می‌کردند. آیا این یک حمله اتمی است؟ آیا این سازمان سیا است؟ آیا آنها ما را از ماهواره تماشا می کنند؟ آیا آنها ما را بمباران می کنند؟

این اولین ترک در پرده آهنین بود. نه مونولوگ احمقانه ریگان، نه هزاران فراری آلمان شرقی، نه بدهی های مضحک اقتصاد شوروی. تمام ملت ها متوجه شدند که زندگی آنها هیچ معنایی ندارد، میلیون ها نفر احساس کردند که به آنها خیانت شده است. مردی ناشناس با چند تماس تلفنی رژیم شوروی را شکست داد.

ما هنوز نمی دانیم آن مرد کی بود. پس از 30 سال و برخی تحقیقات، ما نمی‌دانیم چه کسی جان خود را برای جلوگیری از هزاران مرگ و میلیون‌ها بیماری به خطر انداخته است. برخی از مورخان اصرار دارند که این فرد بدون هیچ اثری اعدام و ناپدید شده است، برخی می گویند که اصلاً کسی او را پیدا نکرده است. تنها چیزی که می دانم این است که باید از او سپاسگزار باشم. همه ما باید باشیم. او یک ملت را نجات داد. مطمئناً، ما می‌توانستیم از ابر رادیواکتیو که باد ملایمی بر فراز کشورمان می‌وزید، جان سالم به در ببریم، اما وقتی به دو فرزندم که هم سن و سال من بودند نگاه می‌کنم، مطمئنم که حاضر نیستم هیچ شانسی را بپذیرم. آیا شما آن را انجام می دهید؟

مرد ناشناس عزیزی که برای نجات میلیون ها نفر از یک رژیم خشن سرپیچی کرد، ما همیشه قدردان آن خواهیم بود. کارگران عزیز اوکراینی که هرگز نام آنها را نخواهیم دانست: ما تا ابد سپاسگزار خواهیم بود. کارگرانی که نامشان را می دانیم: تا ابد سپاسگزار خواهیم بود.

این نمایش داستانی را روایت می کند که هیچکس نباید آن را فراموش کند و این راه درستی برای بیان آن است. صادقانه بگویم. مرد بی نام چگونه به ما گفت.

توضیحات کلی درباره ی این سریال:

یک مینی سریال پنج قسمتی در سبک درام – تاریخی محصول مشترک ایالات متحده آمریکا و بریتانیا است. این سریال در سال 2019 به نمایش در آمد و به سرعت نقدهای مثبت دریافت کرد و حتی در سایت IMDB در لیست ده سریال برتر قرار گرفت. این سریال از شبکه های HBO و اسکای پخش شد.این سریال در دو کشور اکراین و لیتوانی فیلم برداری شده است.

داستان درباره فاجعۀ هسته‌ای چرنوبیل است که در سال 1986 در جمهوری شوروی سوسیالیستی اکراین رخ داد. ین سریال به ماجراهایی که کمتر شناخته شده و یا کمتر مورد توجه بوده اند میپردازد.بعد از پخش این سریال حضور گردشگران در منطقه چرنوبیل 30 درصد افزایش داشته است.

سریال از آنجا آغاز می شود که انفجاری بر خلاف انتظار در نیروگاه هسته ای چرنوبیل رخ می دهد و گازهای آلوده هوا را در بر میگیرد و اگر جلویش گرفته نشود زندگی میلیون ها انسان به خطر می‌افتد…سوتلانا الکسیویچ، نویسنده کتاب صداهایی از چرنوبیل و برنده جایزه نوبل گفته است: ” این سریال کوتاه براساس خاطرات مردم محلی پریپیات ساخته شد.

طبق آمار سایت Rotten Tomatoes 95 درصد منتقدان نظر مثبتی نسبت به این سریال داشته اند.این مجموعه در هفتاد و یکمین دوره مراسم جوایز امی موفق به دریافت ۱۰ جایزه از جمله بهترین مینی سریال، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه شده است.

امتیاز کاربرانمشارکت در امتیازدهی
94% IMDB
IMDB
96% Google
Google
93% LIANMOVIE
LIANMOVIE
95% Users
Users