دانلود سریال The Lord Of The Rings 2021 با زیرنویس فارسی

دانلود سریال خارجی ارباب حلقه ها 2021 فصل اول 1 با لینک مستقیم

لینک های دانلود پس از انتشار قرار خواهند گرفت

 

توضیحات کلی درباره ی این سریال:

عنوان ارباب حلقه ها، یک عنوان فانتزی جدا پر طرفدار است که از کتاب های پر فروش جی آر آر تالکین سر چشمه گرفته است. یک مجموعه فیلم سه گانه که دنیای سینما را تکان دادند در سال های 2001 تا 2003 تحت عنوان های، ارباب حلقه ها: یاران حلقه، ارباب حلقه ها: دو برج و ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه ساخته شد. پس از تجربه ی بسیار موفق این مجموعه، جمعیت بزرگی از هوادران این عنوان شکل گرفت. با توجه به این که سال ها این عنوان در صدر پر طرفدار های فانتزی ماند، شرکت آمازون تصمیم به ساخت یک مجموعه سریالی را از روی آن گرفت.

در آبان 96 بود که آمازون ساخت این مجموعه را تایید کرد و مراحل پیش تولید آن را کلید زد. آمازون در نظر دارد با بودجه ای بین پانصد میلیون تا یک میلیارد دلار، این سریال را در پنج فصل تولید کند. اتفاقات زمانی این سریال متفاوت با سه گانه ی ساخته شده از آن است و از این رو شاهد کاراکتر های متفاوتی در این سریال خواهیم بود. این سریال روایت گر اتفاقات دوره دوم سرزمین میانه خواهد بود. این سریال بر اساس دست نوشته های جی آر آر تالکین خواهد بود.

دانلود سریال The Lord Of The Rings 2021

دانلود سریال The Lord Of The Rings 2021

با شروع مراحل پیش تولید این فیلم، بازیگران آن یکی یکی در حال اضافه شدن به مجموعه ی ساخت این فیلم هستند. تاکنون  ویل پولتر، مارکلا کاونا، جوزف ماول و مکس بالدری و اما هووروت به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده اند. البته ویل پولتر پس از مدتی از این جمع خارج شد و رابرت آرمایو (بازیگر نقش جوانی ند استارک در سریال بازی تاج و تخت) جایگزین وی گردید. محل فیلم برداری این سریال کشور نیوزلند است.

فیلم برداری این سریال در سال 2020 آغاز می شود و نهایتا در سال 2021 این سریال منتشر خواهد شد.

 

لینک های دانلود فصل اول سریال ارباب حلقه ها 

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

قسمت اول 01: کیفیت 480p | کیفیت 720p | کیفیت 1080p

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

لینک های دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه