دانلود فصل دوم برنامه عصر جدید 2 با لینک مستقیم

دانلود رایگان فصل دوم برنامه عصر جدید 2

لینک دانلود قسمت اول ( راست آزمایی ) قرار گرفت

 

توضیحات کلی درباره ی این برنامه تلویزیونی:

این برنامه تلویزیونی محصول شبکه سوم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. تهیه کنندگی فصل اول آن را احسان علی خانی بر عهده داشت. کسی که ما او را با برنامه ماه عسل و ویژه برنامه های تحویل سال نو می شناسیم. فصل اول این مجموعه با تمام حواشی و جنجال هایی که داشت، نهایتا توانست موفق باشد و نظر مخاطبین تلویزیون را جمع کند و عده ی کثیری از مردم را پای گیرنده های تلویزیون در سراسر ایران بکشاند. با این که این مجموعه از نمونه خارجی کپی گرفته شده بود ولی تا حد مطلوبی به بومی سازی رسیده بود. با توجه به خبر هایی که از مراحل ساخت، تهیه و تولید این مجموعه به بیرون منتشر شده، مراحل پیش تولید و فیلم برداری آن آغاز شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، از اسفند ماه سال 1398 به روی آنتن شبکه ی سوم سیما خواهد رفت.

اما ممکن است بنا به دلایلی پخش آن به نوروز سال 1399 موکول شود. هم اکنون ثبت نام هنرمندان و کسانی که دوست دارند در این مسابقه چه به عنوان هنرمند و چه به عنوان تماشاگر شرکت کنند شروع شده و شما با مراجعه به سایت این برنامه می توانید اقدام به ثبت نام، کنید.

دانلود فصل دوم برنامه عصر جدید 2

دانلود فصل دوم برنامه عصر جدید 2

تغییرات نسبت به فصل اول:

اطلاعات جدیدی درباره ی این برنامه منتشر نشده اما به گفته ی احسان علی خانی، تغییرات ملموسی را در فصل دوم آن شاهد خواهیم بود، تغییراتی از جمله آیتم ها و دکور، و این احتمال می رود که داوران (یا حداقل تعدادی از آن ها) از جمله ی این تغییرات باشند.

لازم به ذکر است داوران فصل اول این مجموعه، رویا نونهالی، امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و سبد بشیر حسینی بودند. در فصل اول عصر جدید فاطمه عبادی (هنرمند نقاش با شن)، محمد زارع (آکروبات کار)، پارسا خائف (خواننده نوجوان)، سعید فتحی روشن (شعبده باز و منتالیست) وگروه دختران نینجا (هنر‌های رزمی) به ترتیب نفرات اول تا پنجم شدند.

 

دانلود رایگان فصل دوم برنامه عصر جدید با لینک مستقیم

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

قسمت 01: کیفیت 480p

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

لینک های دانلود این برنامه پس از پخش از تلویزیون، به پست اضافه خواهد شد.

 

 

دانلود فیلم هزارتو

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه

دانلود فیلم چشم و گوش بسته