دانلود فیلم آخرین دختر

آخرین دختر، داستان زندگی دختر کرد ایزدی را روایت می کند که قربانی تروریست های داعش شده است و توانسته از دست آنها بگریزد.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید آخرین دختر با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم وارد مرحله پیش تولید شده است

لینک دانلود فیلم آخرین دختر بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

اسم فیلم آدم رو یاد عروسی و شادی و این حرفا میندازه اما راه رو اشتباه نرید این فیلم در آخرین دختر مجرد خانواده نیست بلکه در مورد یک دختر ستم کشیده و از یک خانواده بزرگ است.

خانواده ی این دختر ایزدی های کشور عراق هستند که در پی حمله تروریست ها از این کشور و خانه و کاشانه ایشان آواره شدند حالا جمیل رستمی کارگردان کرد زبان کشورمان قصد ساخت فیلمی در مورد انها را دارد.

جمیل بچه سنندج هستش که تا کنون سه فیلم مرثیه برف، ژانی گه‌ل، چشم و بی تار را ساخته است، فیلم بی تار رستمی با بازی مهدی پاکدل در حال حاضر در حال طی مراحل فنی است و فیلم جدیدش که علاوه بر کارگردانی تهیه کنندگی فیلم را نیز به عهده دارد و بزودی با نهایی شدن فیلمنامه فیلمبرداری آغاز خواهد شد.

از مکان فیلمبرداری این اثر خبری منتشر نشده است اما از خانم نادیا مراد دختر ایزدی کردی که در سازمان در مورد زنان قربانی تروریست های داعش سخنرانی کرد و بسیار مشهور شد. خانم مراد که خود قربانی این جریان است در سال 2018 برنده جایزه صلح نوبل شد.

جمیل رستمی برای تحقیقات بیشتر و گفتگو با خانم نادیا راهی سفرهایی به کشورهای عراق، آمریکا و برخی کشورهای اروپایی خواهد شد از دیگر بازیگران این فیلم اطلاعی در دست نیست. فیلم جدید رستمی مثل فیلم ژانی گه‌ل از صحنه هایی عظیم برخوردار خواهد بود.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- تهیه کننده و کارگردان : جمیل رستمی

2- طراح گریم :

3- نویسنده :

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم آخرین دختر جمیل رستمی

دانلود فیلم آخرین دختر جمیل رستمی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید