دانلود فیلم آدم برفی

آدم برفی , این فیلم درباره مردی است که میخواهد به ایالات متحده برود و برای این کار ابتدا به ترکیه سفر می کند تا بتوان ویزا بگیرد اما در این کار موفق نمی شود...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم آدم برفی با لینک مستقیم رایگان

دانلود فیلم ایرانی آدم برفی با حجم کم

 پیش نمایش فیلم + کیفیت (720p) اضافه شد 

***

 

توضیحات تکمیلی فیلم :

فیلمی 110 دقیقه ای ساخت ایران است. نویسنده و کارگردان این فیلم  داوود میرباقری است و اکبر عبدی در این اثر هنرنمایی کرده. این فیلم در سال 1373 ساخته شد اما تا سه سال توقیف شد. سپس در سال 1376 اکران شد و پرفروش ترین فیلم آن سال شد. این فیلم فروشی نزدیک به 700 میلیون تومان داشت.
داستان فیلم به طرز متفاوتی روایت می‌شود. دو داستان موازی که کم کم تلفیق می‌شوند. داستان اول دربارۀ مردی ایرانی به نام عباس خاکپور (با بازی اکبر عبدی) است که برای گرفتن ویزای ایالات متحدۀ آمریکا به ترکیه سفر کرده اما موفق به دریافت ویزا نمی‌شود. در سمت دیگر داستان، زنی به نام دنیا در ترکیه زندگی می کند (با بازی آزیتا حاجیان). او در هتل محل اقامتش مشغول به کار است و نمی‌تواند به ایران بازگردد. عباس تصمیم دارد با پوشیدن لباس مبدل و به بهانۀ ازدواج با مردی آمریکایی به آنجا سفر کند، اما کم کم با دیدن دنیا به او علاقه مند شده. همین باعث می‌شود او بیخیال رفتن به آمریکا شده و سعی کند با دنیا به ایران برگردد.همچنین این فیلم دارای حواشی زیادی بوده، مهمترین آنها در ماجرای سینما آفریقا بوده که به بهانه اکران و نمایش این فیلم به این سینما حمله شد.
آدم برفی اولین اثر داوود میرباقری است. دو سریال امام علی و مختارنامه نیز ساختۀ این کارگردان هستند که هر دو جزو مهمترین آثار تاریخی تلویزیون ایران به شمار ‌می روند. او حدود 8 سال از زندگی خود را صرف ساخت سریال مختارنامه کرد.
دانلود فیلم آدم برفی با حجم کم

دانلود فیلم آدم برفی با حجم کم

لینک های دانلود فیلم آدم برفی

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1-نویسنده و کارگردان: داوود میرباقری

2-موسیقی: فرهاد فخرالدینی

3 – فیلمبرداری: مازیار پرتو

4 – تدوین: محمد مویینی


پخش آنلاین تریلر فیلم:


تصاویری از فیلم :

آدم برفی

آدم برفی