دانلود فیلم آرگون

داستان فیلم راجب چند نفر است که در شهری زامبی زده ، در تلاش هستند تا زنده بمانند و در گاراژی پناهنده شده اند تا اینکه با مشکلاتی مواجه می شوند و ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم آرگون ، اولین فیلم زامبی محور ایرانی

لینک های دانلود فیلم بعد از اکران افزوده می شود

فیلم آماده نمایش شد

تریلر فیلم + توضیحات جدید اضافه شد

 

توضیحاتی درباره فیلم

فیلم آرگون به کارگردانی و نویسندگی شورش وکیلی در ژانر وحشت ، نخستین فیلم زامبی محور در ایران می باشد . این اثر هم اکنون با ژانری متفاوت ، حتی قبل از اکران سر و صدای زیادی کرده و تعداد زیادی از افراد منتظر پخش این اثر هستند . اثری زیبا با فیلمنامه ای متفاوت ، در سبکی متفاوت و جدید که تا به حال در ایران نبوده قطعا سر و صدای زیادی هم می کند . همانطور که می دانید ، فیلم سابژانر زامبی می باشد ، زامبی ها همان مرده های متحرکی هستند که اکثر افراد با آنها آشنایی دارند و هرکسی که دستی در فیلم بینی داشته باشد ، حتما یاد فیلم های جذابی مانند قطار بوسان (Train to Busan) ، جنگ جهانی زد ، درمان شده (The Cured) و سایر فیلم های فوق العاده در این سبک می افتد .

 

به هر حال ، حال شاهد یک اثر جدید می باشیم که ممکن است به یک اثر ماندگار و شروع یک انقلاب جدید در فیلم های ایرانی باشد و ژانر وحشت سینمای ایران نیز شاهد پیشرفتی شود . داستان فیلم راجب چند نفر است که در شهری زامبی زده ، در تلاش هستند تا زنده بمانند و در گاراژی پناهنده شده اند تا اینکه با مشکلاتی مواجه می شوند و …. این فیلم که با حمایت صندوق هنرمندان ساخته شد و در شهر سنندج فیلمبرداری شده از لوکیشن های بومی استفاده و با زبان کردی اردلانی ساخته شده است .

 

کارگردان کرد ، آقای شورش وکیلی همچنین از سختی های این اثر صحبت کرده و درباره فیلم اینگونه گفته است : این کار چالشی سخت بود. چون باید از لوکیشن‌هایی در شهر سنندج فیلمبرداری می‌کردیم که در راستای موضوع و فضای کار باشد و همین موضوع کار را سخت می‌کرد . از تعدد لوکیشن‌های مختلفی در این فیلم استفاده شده و رج دادن این کار سختی فراوانی داشت.

 

توضیحات اضافه و جمع بندی

اثر آرگون ، با شکلی تازه در ژانر وحشت ، ژانری که روز به روز به طرفداران آن اضافه می شود و داستانی تازه را دنبال و هیجان کافی را به مخاطبین می دهد . فیلمبرداری اثر به پایان رسیده و طبق گفته ها ، فیلم به زودی منتشر می شود و می توان آن زمان راجب فیلم نظر داد و صحبت کرد . اما طبق چیزی که مشخص است با اثری جالب و حداقل موضوعی جدید رو به رو هستیم که همین موجب صعود فیلم می شود . باید منتظر بود و دید که شورش وکیلی چه چیزی برای مخاطبان آماده کرده است ….

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم آرگون

کارگردان : شورش وکیلی

نویسنده : شورش وکیلی

تهیه کننده :

بازیگران : مبین قادری، میلاد مرادی، ویان خیرآبادی، جهانگیر نیلی و رضا ساعدی

گریم : ایوب شیخ احمدی

تدوین گر : توفیق امانی

مدیر فیلمبرداری : شورش وکیلی

سایر عوامل فیلم به زودی اضافه می شوند

 


تصاویری از بازیگران و محیط

[برای بزرگنمایی ، روی تصویر مورد نظر کلیک کنید]

دانلود فیلم آرگون با لینک مستقیم

 

دانلود فیلم آرگون

 

تریلر رسمی فیلم آرگون

بخش دانلود رایگان