دانلود فیلم ایرانی جدید آزردگان با لینک مستقیم کیفیت بالا

پیش تولید به تعویق افتاد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی آزردگان :

در پروژه جدید سینمای ایران دو کارگردان با یکدیگر همکاری خواهند کرد. فیلم جدید مهدی فرد قادری که آخرین فیلم بی وزنی را اکران کرد به تهیه کنندگی فرزاد موتمن که در انتظار اکران «سراسر شب» است؛ ساخته خواهد شد.

این اثر نمایشی به نویسندگی و کارگردانی مهدی فرد قادری، تراژدی ایست در شش اپیزود و سومین فیلم این کارگردان پس از «جاودانگی» و «بی وزنی» است. البته فیلم های کوتاه نیز ساخت.

همچنین فرزاد موتمن که فیلم های تحسین شده ای همچون؛ «شب های روشن» و «صداها» را در کارنامه کاریش دارد، در مورد اولین تهیه کنندگی اش در سینمای ایران گفته است: «قرار است با مهدی فرد قادری در فیلم جدیدش به عنوان تهیه کننده همکاری کنم.

مهدی فرد قادری یکی از کارگردان های جوان مورد علاقه من است و معتقدم این کارگردان می داند چه می خواهد و راه درستی را در پیش گرفته است. “آزردگان” فیلمنامه خوبی دارد و در حال مذاکره برای کارهای این فیلم هستیم و بزودی تولید را شروع می کنیم.

این فیلم اواخر شهریور پروانه ساخت گرفت که تراژدی‌ای معترض است که با فراهم شدن شرایط، پیش تولید آن پاییز امسال آغاز خواهد شد و با توجه به تعدد لوکیشن و بازیگر، در نود جلسه فیلمبرداری می‌شود، اما به دلیل شیوع کرونا کار فعلا معلق است.

 

 

عوامل ساخت و تولید :

نویسنده و کارگردان: مهدی فرد قادری

تهیه کننده: فرزاد موتمن

مدیر فیلم برداری:

طراح صحنه:

صدا بردار:

طراح چهره پردازی:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم ایرانی آزردگان

دانلود فیلم ایرانی آزردگان

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه