دانلود فیلم چراغ خاموش

چراغ خاموش، فیلمی اجتماعی است که قرار شاهد احمدلو آن را کارگردانی نماید... در مورد شاخ های فضای مجازی است و خلاصه داستان و جزئیات بیشتر بعدا درج خواهد شد...

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید چراغ خاموش با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت فیلم صادر شده است

لینک دانلود فیلم چراغ خاموش بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

شاهد احمدلو پس از سال ها دوری سال گذشته سومین فیلم سینمایی خود را با نام مشمشه جلوی دوربین برد و اکنون آماده نمایش است او اولین فیلم خود را که یک کمدی موفق به نام چند می گیری گریه کنی سال ها قبل ساخت.

حالا کیان بابائیان در نخستین فیلمی که قرار است تهیه کنندگی کند با شاهد همکاری خواهد داشت البته او قبلا مجری طرح، حتی تهیه کنندگی سریال نفس شیرین و همچنین بازی در آثار مختلف را در کارنامه خود دارد.

سناریو این فیلم را فیلمنامه نویس جوان مهیار شاهرخی نوشته است که در رزومه حرفه ای او نوشتن فیلمنامه فیلم سینمایی بارکد مصطفی کیایی به چشم می خورد و این دومین کار جدی و حرفه ای او خواهد بود.

این فیلم به شورای پروانه ساخت ارسال شده است و تا دریافت پروانه ساخت مدتی طول می کشد اما بلافاصله پس از صدور این مجوز مراحل پیش تولید و فرآیند ساخت فیلم آغاز خواهد شد.

طبق اعلام تهیه کننده این فیلم یک اثر اجتماعی است که تمام لوکیشن های آن در شهر تهران قرار دارد و هنوز مذاکرات با بازیگران و سایر عوامل دخیل در ساخت فیلم آغاز نشده است.

فیلمنامه با تغییر نام توانست پروانه ساخت دریافت نماید و طبق اعلام کارگردان فیلم از اواسط تابستان کلید زده خواهد شد و اگر برنامه ریزی ها درست پیش برود در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش در خواهد آمد.

دانلود فیلم چراغ خاموش شاهد احمدلو

دانلود فیلم چراغ خاموش شاهد احمدلو

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : شاهد احمدلو

2- تهیه کننده : کیان باباییان

3- نویسنده : مهیار شاهرخی

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم احمق ها را معروف نکنیم شاهد احمدلو

دانلود فیلم احمق ها را معروف نکنیم شاهد احمدلو

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید