دانلود رایگان فیلم سینمایی ارغوان با کیفیت عالی 

دانلود فیلم ایرانی ارغوان با کیفیت 4k و کم حجم

پخش آنلاین تریلر فیلم با لینک مستقیم 

 

توضیحات کلی درباره این فیلم 

فیلم سینمایی ارغوان ساخته دو کارگردان همیشه باهم به اسم های امید بنکدار و کیوان علیمحمدی است که از آغاز کار همیشه با هم بوده اند  و کارهای خود را به صورت اشتراکی انجام داده اند این دو کارگردان که فن خاصی در زیبایی شناسی صحنه موسیقی متن و فیلمبرداری دارند  اینبار نیز همین فن را به پیش گرفته اند .داستان ابتدایی فیلم کاملا به صورت ساده اتفاق می افتد  عشق در نگاه اول مرد و زنی که در یک فروشگاه رو در رو می شوند .داستان مرد جوانی را روایت می کند  که همسری بیمار و دختری به نام ارغوان دارد  فرهاد هر روز دخترش ارغوان را به کلاس خصوصی موسیقی می برد.

 

معلم لیلی که دختر ی زیبا و خوش برخورد  است باعث ایجاد جرقه ی عشق وعاشقی در فرهاد شده است .البته می توان این فیلم را از نوع چند داستانه نامید که با قالب بند عجیب وغریبی همراه است ( در حالت کلی دیدن این فیلم برای یکبار هم شده توصیه می شود ).این فیلم همانطور که فهمیدیم از بازیگران زیادی به عمل نیامده است و تمام اینها فلش بک هایی است که برای ذهن زن میانسال اتفاق می افتد داراست . و جذابترین بخش عاشقانه وفضایی ان علاه پدر ارغوان به لیلی معلم موسیقی اوست ….

 

 

عوامل ساخت و تهیه این فیلم 

کارگردان : امید بنکدار ، کیوان علیمحمدی

تهیه کننده : کیوان علیمحمدی

نویسنده : علی اکبر حیدری ، امید بنکدار ، کیوان علیمحمدی

اسامی بازیگران : مهتاب کرامتی, مهدی احمدی ,شقایق فراهانی (دل شکسته), آزاده صمدی, الهام کردا, یاسمن پازوکی, نسیم ادبی, مریم بوبانی, رابعه مدنی ,مرتضی اساعیل کاشی ,نیکی نصیریان

موسیقی : بردیا کیارس

تدوین : سیاوش پور خلیلی ،  امید بنکدار ، کیوان علیمحمدی

فیلمبرداری :مرتضی پورصمدی

تاریخ انتشار : 1395

 

 

تصاویر فیلم ارغوان

 

بازیگران فیلم ارغوان

 

پشت صحنه فیلم ارغوان

 

داستان فیلم ارغوان

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه