دانلود فیلم اسلحه های اکیمبو (guns akimbo 2019)

Daniel Radcliffe در نقش Milles که یک برنامه نویس است از محبوب شدن قتل و کشتار آگاه می شود که دلیل اصلی آن هم باشگاه مبارزه ی زیر زمینی اسکیزم است . او برای اینکه به این کار پایان بدهد و جلوی ان را بگیرد در انجمن اسکیزم عضو می شود . او در آنجا به منع کردن افراد و زیر سوال بردن آنها میپردازد . علاوه بر آن او اینکار را انجام داد تا بتواند دوستش را از دست جنایتکاران آزاد کند که ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم اسلحه های اکیمبو (guns akimbo 2019) با لینک مستقیم

لینک های دانلود با سه کیفیت (1080/720/480)

Download new movie Guns akimbo for direct

همراه با گالری تصاویر 

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم guns akimbo

فیلم به کارگردانی Jason Lei Howden در ژانر اکشن – هیجان انگیز می باشد. داستان فیلم از ابتدا هیجانی است و یک فیلم اکشن تمام عیار است . اگر دنبال یک فیلم اکشن جذاب می باشید این فیلم میتواند نظر شما را جلب کند . داستان درباره ی آینده ی نزدیک است. تنها مشکلی که میتوان از فیلم گرفت تکرار زیاد صحنه های اکشن است البته بعضی علاقه ی زیادی به اینگونه اثار دارند و میتواند برای آن عده نقطه قوت باشد نه مشکل . به هر حال از قضیه ی اصلی دور نشویم . فیلم محصول مشترک 3 کشور نیوزلند / انگلستان و آلمان می باشد که در این سه کشور فیلمبرداری انجام شده است . و خبر خوب برای طرفداران فوق ستاره آقای Daniel Radcliffe که ایشان در این فیلم نقش اصلی فیلم را ایفا می کند و داستان درباره ی این فرد می باشد .

 

داستان از این قرار است که Daniel Radcliffe در نقش Milles که یک برنامه نویس است از محبوب شدن قتل و کشتار آگاه می شود که دلیل اصلی آن هم باشگاه مبارزه ی زیر زمینی اسکیزم است . او برای اینکه به این کار پایان بدهد و جلوی ان را بگیرد در انجمن اسکیزم عضو می شود . او در آنجا به منع کردن افراد و زیر سوال بردن آنها میپردازد . علاوه بر آن او اینکار را انجام داد تا بتواند دوستش را از دست جنایتکاران آزاد کند که ….

 

داستان فیلم داستانی نو و تازه است و با توجه به اینکه Daniel Radcliffe در فیلم ایفای نقش میکند قطعا فیلم از لحاظ بازیگری نیز میتواند نظر شما را جلب کند . اثر در تاریخ 9 سپتامبر 2019 در سینما اکران شده است.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان : Jason Lei Howden

نویسنده : Jason Lei Howden

تهیه کنندگان :Felipe Marino , Joe Neurauter , Tom Hern

بازیگران : Daniel Radcliffe , Samara Weaving , Natasha Liu Bordizzo , Ned Dennehy , Grant Bowler , Edwin Wright

موسیقی : Enis Rotthoff

زبان : انگلیسی

 

تصاویری از نمای فیلم

دانلود guns akimbo با لینک مستقیم

 

دانلود فیلم guns akimbo با کیفیت عالی

 

تریلر آنلاین فیلم