دانلود فیلم امپراطوری   Kingdom 2019

پادشاهی , یک پسر جوان که در کودکی خانواده اش را در جنگ از دست می دهد به عنوان برده به جایی فروخته می شود و در آنجا با یک دوست آشنا می شود که او هم برده می باشد...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Kingdom 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خارجی پادشاهی 2019 با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک های دانلود فیلم ( نسخه بازبینی شده )  اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره این فیلم:

فیلمی ژاپنی در ژانر اکشن محصول سال 2019 است. کارگردان این فیلم Shinsuke Sato و توسط شرکت Sony Pictures Japan ساخته شده است. این مجموعه اقتباسی از یک مانگا (کتاب مصور ژاپنی) با همین نام است. مدت زمان این فیلم 134 دقیقه است.همچنین این فیلم در ژاپن فروشی بیش از 5.5 میلیارد ین داشته است.

داستان در زمان چین باستان روایت می شود. پسری به نام لی شین که پدر و مادرش را در جنگ از دست داده به عنوان برده در یک روستای کوچک فروخته می شود. در آنجا با یک بردۀ دیگر به نام پیائو دوست می شود. آنها با یکدیگر بزرگ شده و تمرین شمشیرزنی میکردند، به امید اینکه روزی بتوانند از وضعیت بردگی فرار کرده و ژنرال های بزرگی شوند. سپس شانس بهشان رو می کند و یکی از افراد پادشاه به روستا می‌آید تا از میان بردگان سرباز انتخاب کند. اما او فقط پیائو را انتخاب کرده و با خود می برد.

کارگردان این اثر، Shinsuke Sato کارگردان و فیلمنامه نویس است که از سال 1997 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد. همچنین وی بر روی چند بازی ویدئویی نیز کار کرده از جمله Tekken 4 و Red Ninja: End of Honor. از فیلمهای او می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Gantz  , I Am a Hero , Death Note: Light Up the New World , Bleach 2018 و Inuyashiki

اگر اهل انیمه باشید بیشتر این نامها برایتان آشنا است. بیشتر فیلم های اخیر این کارگردان اقتباس از انیمه و مانگا بوده است.

 

دانلود فیلم Kingdom 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Kingdom 2019 با زیرنویس فارسی

عوامل تهیه و تولید این فیلم:

1- کارگردان: Shinsuke Sato

2- موسیقی متن: Yutaka Yamada

3- کمپانی های سازنده: Columbia Pictures , Sony Pictures Entertainment Japan

4- ناشرها: Toho , Funimation

 


پخش آنلاین تریلر