دانلود فیلم امکان مینا با لینک مستقیم

دانلود با سه کیفیت (1080/720/480) و حجم کم

توضیحات و تصاویری از فیلم اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم امکان مینا

فیلم به کارگردانی کمال تبریزی در ژانر درام – عاشقانه می باشد . داستان فیلم درباره ی یک زوج خوشبخت به نام های مهران و مینا است که با خوبی در کنار هم زندگی آرامی ساخته اند . مینا بعد از گذشت مدتی به عقاید و افکار گروهک های منافقین کنجکاو می شود و به دنبال آن می رود . مهران نیز در دوره ی سخت کاری است و یک خبر نگار است . مینا که در منطقه ای به یادگیری افکار و عقاید منافقین مشغول است بعد از مدتی آن منطقه بمباران می شود و مهران برای گزارش و جمع اوری اخبار به آنجا می رود و از فعالیت های مینا آگاه می شود و … فیلم در سال 1394 ساخته و در تاریخ 13 مرداد 1395 اکران شده است .

 

فیلم در زمینه های مختلف نامزد شده است و دو سیمرغ بلورین نیز به دست اورده است . ( در سی و چهارمین جشنواره ی فیلم فجر ) در بخش های بهترین فیلم ، بهترین کارگردانی ( کمال تبریزی) ، بهترین بازیگر نقش اول زن (مینا سعادتی) ، بهترین فیلمبرداری (فرشاد محمدی) ، بهترین فیلمنامه ( فرهاد توحیدی) ،بهترین تدوین ، بهترین طراحی صحنه و لباس نامزد شده است و در دو زمینه ی  بهترین موسیقی متن (محمدرضا علیقلی {به طور مشترک به همراه فیلم دختر}) و بهترین چهره پردازی (سعید ملکیان {به طور مشترک با فیلم ابد و یک روز}) برنده ی سیمرغ بلورین شده است .

 

فیلم با این همه جوایز و افتخارات قطعا اثری زیبا و تکمیل است که می تواند شما را نیز به شور بیاورد . از نظر مردم نیز فیلمی زیبا و جذاب بوده و توانسته است حدود 87 درصد تماشاگران را راضی کند . در نظرسنجی IMBd نمره ی 4.7 از 10 را به این اثر داده اند .

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان :کمال تبریزی

نویسندگان : فرهاد توحیدی ، مرتضی اصفهانی

تهیه کننده :منوچهر محمدی

فیلمبردار :فرشاد محمدی

موسیقی :محمدرضا علیقلی

تدوین : محمدرضا مویینی ، هدی مویینی

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم امکان مینا

 

دانلود فیلم امکان مینا با کیفیت عالی

 

دانلود فیلم هزارتو

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه

دانلود فیلم چشم و گوش بسته