دانلود فیلم انفرادی

انفرادی:یک کمدی جذاب دومین اثر مشترک عوامل سازنده آن با هنرنمایی رضا عطاران و احمد مهرانفر و ... خلاصه بزودی منتشر می شود.

دانلود رایگان فیلم ایرانی انفرادی با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود فیلم انفرادی پس از اتمام اکران اضافه خواهد شد

زمان اکران : سال 1398

تصاویری جدیدی از فیلم اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره فیلم انفرادی :

انفرادی یک کمدی طنز جدید با هنرمایی رضا عطاران است که به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان در مرحله تولید است و این دو سازنده اعلام کرده اند که این فیلم را رسما به عنوان متقاضی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر معرفی خواهند کرد.

این سینمایی دومین اثر مشترک مسعود اطیابی و عامریان است که به عنوان کارگردان و تهیه کننده با یک دیگر کار کرده اند و موفق شده است در جشنوار جهانی فجر شرکت کند همچنین میتوان انفرادی را نیز به عنوان چهارمین اثر مشترک این دو نام برد.

این فیلم با مضمونی کمدی پابه عرصه ساخت گزاشته است داستان این سینمایی هنوز منتشر نشده است اما باتوجه تجربه سازندگان و همکاری های متعدد آن ها و همچنین ایفای نقش بازیگران مطرحی چون عطاران باید انتظار بالایی از این اثر داشت فیلم برداری انفرادی مدتی است آغاز شده است.

اخبار ساخت فیلم انفرادی: وقتی خبر از کار مشترک و هماهنگی می آید باید نام عوامل این فیلم را در صدر دید دینامیک نام اثر مشترک دیگر عامریان و اطیابی است که موفق شده در سی و ششمین جشنوار فیلم فجر شرکت کند و موفقیت زیادی را در اکران خود کسب کرده است بنابراین ساخت فیلمی دیگر بعد از آن به نقل از خود آن ها برایشان لذت بخش بوده است و تا به اینجا فیلم برداری انفرادی ظاهرا تمام کارها مطابق میلشان پیش رفته است.

دانلود فیلم انفرادی با لینک مستقیم

دانلود فیلم انفرادی با لینک مستقیم

عوامل فیلم سینمایی انفرادی :

1- کارگردان : سید مسعود اطیابی

2- تهیه کننده: سید ابراهیم عامریان

3- تدوین: حسن ایوبی

4- طراحی و ترکیب صدا: علیرضا علویان

5- طراح چهره پردازی: عبدالله اسکندری

6-مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی

7-مدیر تولید: سید حمیدرضا اطیابی

8- دستیار یک کارگردان: امیر علیازی


تصاویری از فیلم انفرادی :

دانلود فیلم انفرادی بدون سانسور

دانلود فیلم انفرادی بدون سانسور

فیلم کامل انفرادی رضا عطاران

فیلم کامل انفرادی رضا عطاران

 

بخش دانلود رایگان