دانلود فیلم انیمیشن نژا (Ne Zha)

یک شخص عالی رتبه از یک مهره‌ ی مخلوط یوآن، یک مهره‌ ی روحی و یک مهره‌ ی غیر طبیعی استخراج می کند. مهره‌ ی روحی می تواند در انسان‌ ها وارد و به پادشاه ژو کمک کند که یک سلسله‌ ی پادشاهی تاسیس کند، مهره‌ ی غیر طبیعی یک پلید درست می‌ کند و به انسان‌ ها آسیب می زند. نژا کسی است که باید قهرمان مهره‌ ی روحی باشد اما او به تجسمی غیر طبیعی تبدیل می‌ شود چرا که مهره‌ ی روحی و مهره‌ ی غیر طبیعی جا به جا شده اند و ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم انیمیشن نژا (Ne Zha 2019) با لینک مستقیم و کیفیت HD

دانلود با حجم کم و 3 کیفیت 

Download new animation ne zha for direct

همراه با تریلر آنلاین و گالری تصاویر

 

توضیحاتی درباره ی فیلم انیمیشن نژا

این فیلم انیمیشن فوق العاده محصول چین می باشد که به کارگردانی Jiaozi می باشد . این انیمیشن که انتظار میرفت حداقل فروشش 100 میلیون دلار باشد به فروش بیش از 850 میلیون دلاری دست یافت و توانست به پر فروش تربن فیلم انیمیشن چین تبدیل شدو و اثری فوق موفق برای چین باشد . این اثر در چین به طور انحصاری در سالن های غول پیکر IMAX ساخته شد . انیمیشن در چین در تاریخ 13 ژوئیه 2019 منتشر شد ، و بعد از آن در دیگر تئاترها در تاریخ 26 ژوئیه . این نخستین اثر انیمیشن تولیدی چینی است که با فرمت IMAX منتشر شد .

 

با وجود اینکه اولین تجربه ی کارگردان و استودیوی انیمیشن آن است و داشتن هیچ بازیگر شناخته شده ای در فیلم صدا پیشه نبوده است ، یکی از بزرگترین و موفق ترین آثار چین تبدیل شده است ، و توانسته رکورد های زیادی را بشکند از جمله: از اوت سال 2019 ، این فیلم پرفروش ترین فیلم انیمیشن در چین است و همچنین پرفروش ترین انیمیشن غیر آمریکایی در سراسر جهان . با 875 میلیون دلار فروش ، این چهارمین فیلم انیمیشن پرفروش آن سال و دومین فیلم پرفروش در تمام دوران در چین است.

 

داستان انیمیشن چگونه است ؟

داستان از این قرار است یک شخص عالی رتبه از یک مهره‌ ی مخلوط یوآن، یک مهره‌ ی روحی و یک مهره‌ ی غیر طبیعی استخراج می کند. مهره‌ ی روحی می تواند در انسان‌ ها وارد و به پادشاه ژو کمک کند که یک سلسله‌ ی پادشاهی تاسیس کند، مهره‌ ی غیر طبیعی یک پلید درست می‌ کند و به انسان‌ ها آسیب می زند. نژا کسی است که باید قهرمان مهره‌ ی روحی باشد اما او به تجسمی غیر طبیعی تبدیل می‌ شود چرا که مهره‌ ی روحی و مهره‌ ی غیر طبیعی جا به جا شده اند و ….

 

این انیمیشن یک انیمیشن فوق العاده است که قطعا ارزش دیدن دارد و در این اوضاع برای خانه نشینی قطعا می تواند شما را سرگرم کند و انیمیشنی است که علاوه بر منحصر به فرد بودن داستان , از همه ی جنبه ها خاص و زیبا می باشد. . همچنین اعلام شده است که دنباله ای از اثر با عنوان Legend of Deification در اوایل سال 2020 منتشر می شود.

 

عوامل ساخت فیلم انیمیشن نژا

کارگردان : Jiaozi

تهیه کننده : Wei Yunyun , Liu Wenzhang

نویسنده : Yi Qiao , Wei Yunyun

داستان بر اساس : Investiture of the Gods by Xu Zhonglin

موسیقی : Wan Pin Chu

صدا پیشگان : Lü Yanting , Joseph , Han Mo , Chen Hao , Lü Qi , Zhang Jiaming

 

تصاویری از نمای انیمیشن

دانلود انیمیشن نژا

 

دانلود نژا با دوبله ی فارسی

 

دانلود انیمیشن نژا با کیفیت اچ دی

 

تریلر آنلاین انیمیشن نژا