دانلود فیلم ایرانی جدید اکبر شاه آهن با لینک مستقیم کیفیت بالا

در مرحله پیش تولید قرار دارد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی اکبر شاه آهن :

علی روئین تن در چهار بخش بازیگری، نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی فعالیت دارد او متولد شیراز است و نه سال قبل از انقلاب چشم را به دنیا گشوده است.

آقای روئین تن دو فیلم زمهریر و دل شکسته را کارگردانی کرده که هر چند پر بازیگر بوده اند اما یکی توقیف شد و دیگری اکران مناسب بخوردار نشد.

جواد نوروزبیگی که سابقه زیادی دارد و کلی فیلم حتی سریال را تهیه کرده است و قرار است امسال در این سمت روئین تن را همراهی کند و فیلمی پر بازیگر را تهیه نمایید.

فرامرز قریبیان به عنوان بازیگر اصلی و نام اشنا در این فیلم حضور خواهد داشت و از آنجا که خود علی سناریو را نوشته باید دید این فیلم هم مثل کار های قبلی او جنجالی خواد شد یا نه.

قریبیان سال گذشته فیلم سینمایی خروج به کارگردانی حاتمی کیا را داشت و اعلام کرد که دیگر در عرصه بازیگری حضور نخواهد داشت اما امسال در این فیلم بازی خواهد کرد اما اعلام کرده با برطرف شدن ویروس کرونا به باری باز خواهد گشت و فعلا کار متوقف است.

در مورد سایر عوامل و این که این فیلم به جشنواره فجر امسال خواهد رسید اطلاع دقیقی در دست نیست اما با توجه به داستان فیلم انتظار اثری جذاب را باید داشت .

 

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان و نویسنده: علی روئین تن

2- تهیه کننده: جواد نوروزبیگی

3- مدیر برنامه ریزی:

4- مدیرفیلمبرداری:

5- تدوین:

6- گریم:

7- مدیر تولید:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم اکبر شاه آهن با بازی فرامرز قریبیان

دانلود فیلم اکبر شاه آهن با بازی فرامرز قریبیان

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه