دانلود فیلم ایرانی ایرو با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان

لینک های دانلود فیلم ایرو بعد از اکران اضافه می شود

این فیلم در حال اکران است

***

 

توضیحاتی درباره فیلم :

یک سینمایی غم انگیز و متفاوت از هنر و تجربه این فیلم به کارگردانی سیدهادی محقق و تهیه کنندگی سیدرضا محقق در سال 1397 ساختش به پایان رسیده است و تقریبا بعد کم تر از یک سال از اواسط سال 98 در حال اکران در بخری سینماها و همچنین دانشگاه های کشور است.

همیشه هنر و تجربه شاهکارهای زیادی را به سینمای ایران معرفی کرده است عناوینی که نیامده در جشنواره متعدد جوایز کسب میکنند و سپس با اکرانی موفق در سینما ها روبرو می شودن و حداقل هزینه حداکثر پیشرفت را بدست می آورند.

مضمون این سینمایی کاملا اجتماعی بوده و بیانگر مشکلات زیاد یک پیر مرد است که جز یک پسر که در زندان است و قرار است قصاص شود شخص دیگری را در زندگی اش ندارد تا این که به او خبر می دهند که بسرش قبل از قصاص در زندان سکته کرده و مرده است!

اخبار و حواشی فیلم: این فیلم را نباید از این قضیه مستثنا بدانیم چرا که تا کنون توانسته است وضعیت قابل قبولی را در اکران خود داشته باشد و قدم اول را محکم برداشته است و مخاطبین زیادی را جذب خود کرده است . اگرچه رقابت تنگاتنگی باید سایر رقبا خواهد داشت.و باید یدید در نهایت آیا میتوان برترین آثار سینما هنر و تجربه باشد یا خیر .

 

عوامل فیلم :

1- کارگردان :سید هاد محقق

2- تهیه کننده: سید رضا محقق

3- نویسنده: سید هادی محقق

4- منشی صحنه: ماندانا قاسمی

5- مدیر فیلمبرداری: علی شاهیده

6- طراح صحنه و لباس: حسین قزلباش

7- مجری طرح و مدیرتولید: عباس‌ زاده دیباور


پخش آنلاین تیزر فیلم:


تصاویری از فیلم:

دانلود فیلم ایرو با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرو با لینک مستقیم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه