دانلود فیلم ایرانی جدید بازی دراز با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت گرفت

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی بازی دراز :

محمدرضا شرف‌الدین سینماگر و تهیه‌کننده ایرانی متولد 1337 در اصفهان است. او تا اوایل سال 1394رئیس انجمن سینمای دفاع مقدس بود. محمدرضا شرف‌الدین فارغ‌التحصیل رشته عکاسی از دانشگاه تهران است.

محمدرضا شرف‌الدین تهیه‌کننده سینما که به تازگی برای فیلم سینمایی جدید به کارگردانی یاسمن نصرتی پروانه ساخت دریافت کرده است، او درباره این فیلم بیان کرد: ما امیدواریم بتوانیم این فیلم را اواسط تابستان فیلمبرداری کنیم ولی هنوز اقدامی برای جذب بازیگر نکرده‌ایم. با توجه به اینکه قرار است در کرمانشاه فیلمبرداری شود در نظر داریم از افراد محلی بیشتر استفاده کنیم و بازیگرانی داشته باشیم که به زبان کردی مسلط باشند.

وی افزود: قصه مرتبط با منطقه کرمانشاه و درباره اتفاقات اول جنگ است. ضمن اینکه در نظر داریم فیلم را برای جشنواره «مقاومت» آماده کنیم. درباره اکرانش هم باید بگویم که فعلاً نمایش آنلاین یکی از گزینه‌های جدی برای همه فیلم‌هاست، سینما به این صورت پیش می‌رود و کاری نمی‌شود کرد بنابراین احتمالش خیلی زیاد است که «بازی دراز» را در بستر وی‌اودی‌ها به نمایش بگذاریم..

یاسمن نصرتی در فیلم قبلی روزگار مجنون هم بازیگر، هم بازنویسی و هم کارگردان بود البته او در فیلم جدید هم دو سمت نویسندگی و کارگردانی را به عهده دارد.

 

 

عوامل ساخت و تولید :

1- نویسندگی و کارگردان: یاسمن نصرتی

2- تهیه کننده: محمدرضا شرف الدین

3- دستیار اول و برنامه ریز:

4- طراح صحنه:

5- طراح لباس:

6- مشاور رسانه ای:

7- طراح گریم:

8- مدیر تدارکات:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم سینمایی بازی دراز

دانلود فیلم سینمایی بازی دراز

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه