دانلود فیلم ایرانی جدید بچه های هور با لینک مستقیم کیفیت بالا

فعلا ساخت فیلم عقب افتاد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی بچه های هور :

بهروز رشاد تهیه‌کننده سینما که به تازگی برای فیلم سینمایی به کارگردانی و نویسندگی فیاض موسوی پروانه ساخت دریافت کرده است، درباره این فیلم گفت: یک فیلم سینمایی خانوادگی و قرار است فیلمبرداری آن را در منطقه هورالعظیم در جنوب کشور آغاز کنیم. هفته آینده هم پیش تولید این اثر را به طور جدی شروع می‌کنیم و سعی داریم نقش اصلی را یکی از سلبریتی‌ها برعهده بگیرد از همین رو فعلاً حاضر در حال رایزنی هستیم.

وی با بیان اینکه یک فیلم محیط زیستی و درباره قاچاق پرندگان است، توضیح داد: وضعیت کرونا در کشور مراحل ساخت فیلم‌ها را پیچیده کرده است که کار ما هم مستثنی از این امر نیست. در حال حاضر نیز جنوب کشور به لحاظ کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد. ضمن اینکه هورالعظیم یک منطقه بسیار گرم است بنابراین عملاً امکان کار در این فصل را نداریم. برآورد ما این است که اگر کرونا شدت نگیرد، فیلمبرداری «بچه‌های هور» را در پاییز آغاز کنیم اصلاً این فیلم را به جز پاییز نمی‌شود در فصل دیگری فیلمبرداری کرد.

لوکیشن‌ها در جنوب ایران است، در صورت برگزار شدن جشنواره فیلم فجر اولین نمایش «بچه‌های هور» در آنجا خواهد بود. این تهیه کننده در خصوص بازیگران عنوان کرد: هم اکنون در حال رایزنی با بازیگران این فیلم هستیم، از چهار بازیگر مرد و زن اصلی بهره می‌بریم و نقش اصلی مرد را یکی از بازیگران حرفه‌ای و مطرح ایفا می‌کند.

رشاد در پایان با اشاره به همکاری با فیاض موسوی عنوان کرد: فیاض موسوی فیلم‌های تلویزیونی و تله فیلم‌های زیادی ساخته اما این اولین تجربه سینمایی اوست.

 

 

 

عوامل ساخت و تولید :

1- کارگردانی و نویسندگی: فیاض موسوی

2- تهیه کننده: بهروز رشاد

3- مدیر فیلمبرداری: نادر معصومی

4- دستیار تهیه و تولید: میثم صانعی

5- طراح صحنه و لباس: هومن معصومی

6- مدیر تدارکات: داود ناظمی

7- روابط عمومی: مونیکا رشیدیان

8- عکاس: بهروز صادقی

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم بچه های هور فیاض موسوی

دانلود فیلم بچه های هور فیاض موسوی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه