دانلود فیلم بی سر

بی سر، فیلمی در ژانر اجتماعی است که به تازگی پروانه ساخت آن صادر شده است و قرار است کاوه سجادی حسینی آن را کارگردانی نماید.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید بی سر با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم پروانه ساخت گرفته است

لینک دانلود فیلم بی سر بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

کاوه سجادی حسینی بعد از اوجی که در سال 94 گرفت و توانست دو فیلم خود با نام بوفالو و شب بیرون را به اکران عمومی برساند حدود 4 سالی هست که بیکار است و حالا قصد ساخت فیلمی جدید را دارد.

فیلم جدید حسینی در اولین جلسه شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی تنها فیلمنامه ای بود که از جمع 7 سناریو مشروط به انجام اصلاحاتی مجوز گرفت و 4 فیلمنامه رد شد و … که بلاقاصله بعد از اعلام این خبر حسینی مصاحبه کرد و از انجام اصلاحیه مورد نظر خبر داد.

حسینی علاوه برکارگردانی در نوشتن فیلمنوشت کار به همراه پیام لاریان و صادق خوشحال نیز مشارکت داشته است، تهیه کنندگی فیلم را نیز خانم سمیرا برادری به عهده دارند و انجام خواهند داد.

فیلم اکنون در مرحله پیش تولید به سر می برد بزودی و پس از نهایی شدند توافقات با سایر عوامل پشت صحنه و همچنین بازیگران فیلمبرداری در شهر تهران آغاز خواهد شد، این فیلم هم مانند دو کار اخیر سجادی حسینی اثری با حضور چهره های شناخته شده خواهد بود. اخبار و جزئیات بیشتر فیلم بعدا از طریق همین سایت قابل پیگیری است.

خانم برادری این اولین فیلمی است که به طور مستقل از برادرش که پیش از با هم دو فیلم درساژ و احتمال باران اسیدی را تهیه کرده اند تهیه کنندگی می کند و برای این خانم جوان آرزوی موفقیت داریم.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : کاوه سجادی حسینی

2- تهیه کننده : سمیرا برادری

3- نویسنده : کاوه سجادی حسینی، پیام لاریان، صادق خوشحال

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم بی سر کاوه سجادی حسینی

دانلود فیلم بی سر کاوه سجادی حسینی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید