دانلود فیلم بی فروغ

بی فروغ، تینا آخوندتبار بازیگر و بوکسور زن کشومان نقش اول این فیلم را بازی می کند... خلاصه داستان فیلم هنوز منتشر نشده است.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید بی فروغ با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم آماده اکران شده است

لینک دانلود فیلم بی فروغ بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

این فیلم سینمایی که اخبار و اطلاعات زیادی از منتشر نشده است محصول مشترک بین دو کشور ایران و ترکیه است و از قرار معلوم در سکوت کامل خبری در ماه پایانی سال در دو کشور جلوی دوربین رفته است.

از ژانر این فیلم خبر مشخصی در دست نیست در برخی اخبار آن را مستند اعلام کرده اند و برخی دیگر آن را اثری سینمایی قلمداد کرده اند اما به احتمال فراوان کاری مستند در مورد یک ورزشکار زن باشد.

آن خانم هم کسی نیست جز خانم تینا آخوند تبار که در حال حاضر علاوه بر بازیگری رشته ورزشی بوکس را هم به طور حرفه دنبال می کند که اتفاقا در ایام برگزاری یکی از مسابقاتش در ترکیه سکانس های مربوط به این فیلم هم در آنجا گرفته شده است.

تینا خانم تاکنون دو مسابقه دادند که یکی رو بردند و یکی رو هم باختند ضمنا ایشون با حجاب اسلامی در این مسابقات شرکت کردند، کارگردانی فیلم بر عهده سیامک ابراهیمی است و نویسندگی فیلمنامه رو خانم نسرین بخت پور به عهده داشتند که سابقه ای کوتاه در زمینه مستندسازی دارند.

تهیه کنندگی این فیلم را هم آقای عباس رافعی به عهده داشتند از سایر عوامل و بازیگران فیلم اسمی به میان نیامده است و احتمال می رود همزمان با اکران فیلم اخبار تازه ای انتشار پیدا کند. جناب رافعی هم اینک فیلم سینمایی و پربازیگر بهت را در نوبت اکران دارد.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : سیامک ابراهیمی

2- تهیه کننده : عباس رافعی

3- نویسنده : نسرین بخت پور

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های بازیگران فیلم :

دانلود فیلم بی فروغ تینا آخوندتبار

دانلود فیلم بی فروغ تینا آخوندتبار

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید