دانلود فیلم تعطیلات پیرزن با کیفیت عالی

دانلود با لینک مستقیم و حجم کم

لینک های دانلود با 2 کیفیت قرار داده شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم تعطیلات پیرزن

فیلم تعطیلات پیرزن به کارگردانی سپهر محمدی می باشد که در سال 1392 مجوز ساخت به اثر داده شد و پس از یک سال فیلمبرداری در سال 1393 انتشار یافته است . داستان فیلم داستانی کمدی و زیباست که اثری خنده دار می باشد . بازیگران خوبی مانند شاهرخ استخری، صدف طاهریان، عارف لرستانی در فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که این اثر را زیبا کرده اند . این فیلم کمدی نیز بیشتر درگیر خنداندن مخاطب است و به جزئیات ریز دقت نشده است و بیشتر فکر سازنده و داستان نویس این فیلم درگیر این بوده که مخاطبان را بخنداند و کمدی خود را جذاب جلوه دهد . این فیلم چندین بار از شبکه های مختلف تلویزیونی منتشر شده است و بارها به دلیل علاقه ی مردم پخش شده است . فیلم حدودا 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

 

داستان فیلم درباره ی دو دوست است که اوضاع مالی خوبی ندارند و همچنین شغلی نیز ندارند . بعد از مدتی با کلی کلنجار رفتن با خود تصمیم می گیرند که به دزدی بروند . انها خانه ی یک پیرزن را مد نظر قرار می دهند و بعد از پیگیری های زیاد می فهمند که مال و ثروت خوبی دارد و تنهاست که قرار است به مسافرتی برود. پس تصمیم خود را عملی می کنند و در شبی به خانه ی او می روند . همانطور که درگیر گشت و گذار در خانه هستند ناگهان پیرزن از خواب بیدار می شود و یکی از آنها به نام شریف را دستگیر می کند . در این لحظه …. اثر سراسر خنده است که باعث شده افراد از فیلم راضی باشند و اثر را مورد قبول بدانند.

 

عوامل ساخت فیلم

کارگردان :سپهر محمدی

تهیه کنندگان :سیدرحمان حسینی ، علیرضا دستمالچی

نویسنده : –

بازیگران :شاهرخ استخری (بازیگر سریال دلدادگان)، صدف طاهریان، عارف لرستانی، مینا جعفرزاده، محمد شیری، حسین نوروزی، علیرضا دستمالچی، سعید نوراللهی

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم تعطیلات پیرزن

 

دانلود فیلم تعطیلات پیرزن

 

دانلود فیلم تعطیلات پیرزن

 

دانلود فیلم تعطیلات پیرزن

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه