دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید تگزاس 2 با لینک مستقیم کیفیت بالا

تاریخ اکران و زمان پخش : 28 فروردین ماه 98

لینک دانلود فیلم تگزاس 2 بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

انگار همین دیروز بود که سری اول فیلم تگزاس در نوروز 97 اکران شد و به فروشی نزدیک 15 ملیارد تومان دست پیدا کرد و همین فروش اغوا کنند باعث شد تا سازندگان آن به فکر ساختن فصل دوم آن بیفتند.

درفصل اول بخش های از فیلم در برزیل فیلمبرداری شد اما به خاطر بروز مشکل نوسانات ارزی قسمت دوم در سکوت خبری و به صورت کامل در ایران تصویربرداری شده است و بازیگران خارجی فیلم به ایران آمده اند.

در قسمت قبل سام درخشانی و پژمان جمشیدی نقش های اصلی را داشتن و حمید فرخ نژاد دیگر بازیگر ایرانی فیلم بود اما با توجه به اینکه داستان این قسمت در ایران اتفاق می افتد علاو بر جمشیدی و درخشانی بازیگران ایرانی بیشتری از جمله مهدی هاشمی، ژاله صامتی و … حضور دارد.

بعد از اینکه از اکران فیلم رحمان 1400 منوچهر هادی به خاطر برخی مسائل جلوگیری شد این فیلم با توجه به اینکه قرارداد داشت جایگزین آن شده و از چهارشنبه 28 فروردین 98 اکران خواهد شد.

سعید سهیلی کارگردان فیلم ژن خوک که فیلمش در اکران نوروز 98 است نسبت به جایگزینی فیلم اطیابی با فیلم رحمان 1400 واگنش نشان دادو آن را حاصل زد و بند های پشت پرده دانست و هشدار داد که این کار واکنش شدید صاحبان سایر فیلم ها را در پی خواهد داشت.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : مسعود اطیابی

2- تهیه کننده : ابراهیم عامریان

3- نویسنده :

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های فیلم :

دانلود فیلم تگزاس 2 با لینک مستقیم

دانلود فیلم تگزاس 2 با لینک مستقیم