دانلود رایگان فیلم ایرانی جزیره رنگین با کیفیت 1080p & 720p & 480p 

دانلود رایگان فیلم سینمایی جزیره رنگین با لینک رایگان 

پخش آنلاین تریلر فیلم با کیفیت بالا

 

توضیحات کلی درباره این فیلم 

فیلم سینمایی جزیره رنگین ساخته خسرو سینایی در سال 1393 میباشد  که در سال 1398 موفق به انتشار شد و توانست حواشی و حتی نقد های مثبت و منفی به خود بگیرد هم چنین کارگردان فیلم در یکی از نشست های خود اعلام کرد که این فیلم یکی از شادترین و جذاب ترین فیلمهایی است که در 50 سال فعالیتم در سینما انجام داده ام . . اینگونه که گفته می وشود  داستان این فیلم به صورت به شکل داستانی و مستند ساخته شده تا بتواند  مخاطب را جذب خود می کند  .داستان فیلم به نوعی اقتباسی آزاد به شمار می آید.داستان فیلم در باره ی فعالیت دکتر احمد نادعلیان در جزیره هرمز است او که یک هنرمند  محیطی است کلبه ی نسبتا کوچکی را را خریداری کرده و با بهره گیری از خاک های رنگارنگ آنجا تزیین می بخشد.

 

و در آخر پس از گذشت ده سال نقاشی روی شیشه با خاک های رنگا رنگ جزیره را ب یک مکان گردشگری بزرگ می کند  که گردشگران زیادی را از دور تا دور ایران جذب آنجا می کند .  هم چنین می توان گفت که در فیلم از بازیگران تازه کار نیز بهره برده شده است که کاملا و به خوبی به ایفای نقش پرداخته اند .فیلم سینمایی جزیره رنگین به کارگردانی خسرو سینایی و با حضور مهدی احمد ,عبدالرسول دریا پیما , طیبه دهقان منشادی , محمد سلامی , نرگس هرمزی ساخته شده است و استقبال خوبی نیز از آن کرده اند.

 

عوامل ساخت و تهیه این فیلم 

کارگردان , تهیه کننده و نویسنده : خسرو سینایی

بازیگران : مهدی احمدی ( فیلم پشت دیوار سکوت ),صبریه صالحی ,قنبر قنبرنژاد ,فاطمه نساجی ,محسن اسلامی ,طیبه دهقان ,عبدالرسول دریا پیما, محمد سلامتی, نرگس هرمزی, مصطفی شب تاری

موسیقی : لوریس چنکاوریان

تدوین : علیرضا کریمی

فیلمبرداری : علی لقمانی

تاریخ انتشار : 1398

 

تصاویر فیلم 

 

بازیگران فیلم جزیره رنگین

 

داستان فیلم سینمایی جزیره رنگین

 

فیلم سینمایی جزیره رنگین

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه