دانلود فیلم جعبه ی پرنده (Bird box 2018)

این فیلم داستان آخر زمانی را تعریف می‌ کند که موجود یا موجوداتی ماورائی در کره ی زمین نفوذ کرده‌ اند و هر کس به بیرون از محل زندگی خود نگاه کند بلافاصله شروع به خودکشی می‌کند. در این میان عده‌ای بازمانده برای زنده ماندن تلاش می‌کنند.

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم جعبه ی پرنده (Bird box 2018) با لینک مستقیم

دانلود با 3 کیفیت و حجم کم

Download new movie Bird box for direct

تریلر و توضیحات کامل اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم Bird box 2018

جعبه پرنده (Bird Box) فیلمی ترسناک و هیجان انگیز به کارگردانی سوزان بیر محصول سال 2018 کشور ایالات متحده و برگرفته از رمانی با همین نام اثر جاش مالرمن ساخته شده است. این فیلم داستان آخر زمانی را تعریف می‌ کند که موجود یا موجوداتی ماورائی در کره ی زمین نفوذ کرده‌ اند و هر کس به بیرون از محل زندگی خود نگاه کند بلافاصله شروع به خودکشی می‌کند. در این میان عده‌ ای بازمانده برای زنده ماندن تلاش می‌ کنند.

 

داستان فیلم از این قرار است که :در دنیای پس از آخرالزمانی ، شخصی به نام مالوری هیز به دو نوجوان دستور می دهد که آنها در یک رودخانه با قایق در پایین رودخانه حرکت کنند. او به آنها دستور می دهد که دستمال را از جلوی چشم خود بر ندارند ، وگرنه آنها خواهند مرد. پنج سال قبل یک گزارش خبری از تلویزیون درباره خودکشی های جمعی غیر قابل توضیح در رومانی که به سرعت در سرتاسر اروپا پخش می شوند ، در شبکه های مجازی پخش می شود. جسیکا مالوری این قضیه را از ان روز میفهمد که برای معاینه بیماری اش به بیمارستان می آید.

 

جسیکا موجودی را می بیند و هنگام رانندگی وحشت می کند و کنترل خود را از دست می دهد و ماشین واژگون می شود. سپس جلوی چشم مالوری شخصی به زیر کامیون می رود . مالوری با پای پیاده فرار می کند ، در حالی که یک زن با وجود این که شوهرش ، داگلاس ، مخالف است ، مالوری را برای امنیت به خانه دعوت کرد. از آنجا که چندی بعد وجود غذا کاهش می یابد مالوری با چند نفر گروهی تشکیل می دهد و به سوپر مارکت نزدیک انجا میروند که ….

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان :Susanne Bier

تهیه کنندگان : Dylan Clark , Chris Morgan

موسیقی : Trent Reznor

بر اساس : Bird Box by Josh Malerman

 

تصاویری از بازیگران و  فیلم

 

 

تریلر آنلاین فیلم