دانلود فیلم ایرانی جدید خائن کشی با لینک مستقیم کیفیت بالا

در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی خائن کشی :

آقای مسعود کیمیایی را همه می شناسید و نیاز به معرفی ندارند ایشان در آستانه 80 سالگی کار را با فیلم بیگانه بیا آغاز کرد و آخرین اثر سینمایی او خون شد می باید.

فیلم جدید کیمیایی اواخر شهریور امسال مجوز ساخت و بلافاصله وارد مرحله انتخاب بازیگر شده است و تاکنون هنرمندانی مطرح و شناخته شده در این فیلم حضور دارند که در ادامه معرفی خواهد شد.

علی اوجی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون امسال دو فیلم را قرار است تهیه کند و او سمت های دیگری همچون مجری طرح و … را در کارنامه دارد، او همسر خانم نرگس محمدی می باشد.

سارا بهرامی و امیر آقایی به اولین بازیگران فیلم معرفی شدند این دو اولین بار است که در اثر کیمیایی هم بازی می شوند و قرار است نقش زوج عاشق بازی کنند.

مهران مدیری بازیگر متشخص و هنرمند در کارهای قبلی قصد داشت با مسعود خان همکاری کند اما فراهم نشد و حالا برای نخستین بار در این کار نقش جدی را بازی خواهد کرد.

پانته آ بهرام بازیگر حرفه ای سینما در این کار به عنوان دومین زن فیلمی به تهیه کنندگی علی اوجی حضور پیدا کرده است در مورد سایر بازیگران که قالبا شناخته شده خواهد بود در ادامه معرفی خواهد شد.

در مورد سایر عوامل و این که این فیلم به جشنواره فجر امسال خواهد رسید اطلاع دقیقی در دست نیست اما با توجه به داستان فیلم انتظار اثری جذاب را باید داشت .

 

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان و نویسنده: مسعود کیمیایی

2- تهیه کننده: علی اوجی

3- مدیر برنامه ریزی:

4- مدیرفیلمبرداری:

5- تدوین:

6- گریم:

7- مدیر تولید:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم خائن کشی با لینک مستقیم

دانلود فیلم خائن کشی با لینک مستقیم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه