دانلود فیلم خارج از دستور

خارج از دستور، فیلمی اجتماعی پربازیگر، پر لوکیشن خواهد بود که در چندین شهر ایران فیلمبرداری خواهد شد و پدرام علیزاده آن را کارگردانی خواهد کرد.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید خارج از دستور با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت فیلم صادر شده است

لینک دانلود فیلم خارج از دستور بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

پدرام علیزاده تا کنون دو فیلم سینمایی را ساخته و اکران کرده است هر دو اثر علیزاده فیلم های پر بازیگری بوده اند مثلا در فیلم اولش با نام آخرین سرقت (1389) چهره هایی همچون پوریا پورسرخ و نیما شاهرخ شاهی حضور داشتند.

و در فیلم دومش که نشان از پیشرفت و پختگی پدرام علیزاده در مقام کارگردان دارد از بازی هنرپیشگانی نظیر محمدرضا گلزار و پگاه آهنگرانی در فیلم خشکسالی و دروغ بهره برد.

علیزاده به تازگی مجوز ساخت فیلم جدیدش را که اثری اجتماعی و جذاب خواهد بود دریافت نموده است و بزودی وارد پیش تولید خواهد شد تا با بازیگران و عوامل پشت دوربین مذاکرات صورت گیرد.

این فیلم هم مثل دو کار قبلی پدرام اثری پر بازیگر خواهد بود و برای ایفای برخی از نقش ها هم از بازیگران تئاتر استفاده خواهد شد این فیلم که لوکیشن های زیادی دارد در چندین شهر کشور جلوی دوربین خواهد رفت و در تابستان فیلمبرداری شروع می شود.

احتمال حضور خاطره حاتمی در این فیلم وجود دارد البته این یک گمانه زنی است چرا که این بازیگر در دو فیلم قبلی با علیزاده همکاری داشته است، هنوز لیست بازیگران فیلم اعلام نشده است.

علیزاده طی مصاحبه ای اعلام کرده تلاش می کند مراحل تولید این فیلم را به سرعت پیش ببرد تا فیلم را به جشنواره فیلم فجر برساند و در صورت پذیرفته شدن در این رقابت فرهنگی شرکت نماید.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- تهیه کننده و کارگردان : پدرام علیزاده

2-نویسندگان فیلمنامه : مهیار حمیدیان، صادق گلچین عارفی و محمد شهابی

3- مدیر فیلمبرداری :

4- مدیر صدابرداری :

5- طراح گریم :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم خارج از دستور پدرام علیزاده

دانلود فیلم خارج از دستور پدرام علیزاده

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید