دانلود فیلم جدید ایرانی خانه دختر با لینک مستقیم

دانلود رایگان کامل فیلم ایرانی  خانه دختر با لینک مستقیم و بالا ترین کیفیت Full HD 1080

آنوس کامل به همراه زمان پخش افزوده شد

جدید ترین پوستر افزوده شد + میزان فروش اضافه شد

 

توضیحاتی در باره فیلم خانه دختر :

این فیلم پس از تولید و تدوین نهایی در سال ۹۴ نتوانست مجوز پخش بگیرد و به حالت توقیف در آمد آقای محمد شایسته با نشست هایی که با مهر داشته اند اضافه نمودند که فیلم به یک سری باز بینی ها و احتمالا فیلم برداری مجدد بعضی قسمت ها نیاز دارد .

طبق اخبار جدید به دست امده فیلم خانه دختر پس از باز بینی و فیلم برداری مجدد بعضی سکانس ها برای دریافت پروانه نمایش  تدوین و فرستاده شد که به زودی خبر نهایی اعلام میگردد. (۱۷ تیر ماه ۱۳۹۶)

فیلم خانه دختر توانست پروانه نمایش بگیرد و به زودی در سینماهای کشور پخش میشود که میتوانید مشاهده نمایید/  تاریخ اکران نهایی قرار است از ۱۹ مهر به سینما ها وارد شود .  (۱۴ مهر ۱۳۹۶)

این  فیلم زیبا تنها دو روز بعد از اکران خود توانست مبلغ ۱۸۹ ملیون تومان در تهران و سر جمع ۱۱ ملیون تومان در شهرستان ها فروش داشته باشد فیلم یکی از توقیفی ها بود که به تازگی توانسته است مجوز پخش بگیرد  اخبار جدید به زودی افزوده میشود . (تاریخ خبر : ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۶)

فیلم خانه دختر  توانست تا ۲۶ مهر  مبلغ ۵۵۵ ملیون تومان فروش داشته باشد  روز های نمایش تا کنون ۸ روز  انتظار میرود که جزو پر فروش ترین های نوبت دوم کران های ۹۶ باشد .

کارگردان فیلم اعلام نمود که فروش کل روز دوشنبه ٢٩ برای کمک به زلزله زدگان اهدا میشود و از مردم اگر کسی میتواند استقبال کنید و از فیلم دیدن نمایید که کمکی هم برای مردم اواره شده کشورمان باشد .

 

اطلاعات فیلم خانه دختر

 

عوامل ساخت فیلم :

تاریخ اکران اولیه: ۲۶ اکتبر ۲۰۱۵
کارگردان: شهرام شاه‌حسینی
آهنگ‌ساز: یحیی سپهری شکیب
فیلم‌نامه: پرویز شهبازی
ژانر: فیلم درام
اطلاعات کامل به زودی افزوده میشود .

 

عکس های فیلم خانه دختر

فیلم خانه دختر

دانلود فیلم خانه دختر

دانلود فیلم خانه دختر

دانلود فیلم جدید خانه دختر

 

پخش آنلاین فیلم