دانلود فیلم خانه دختر

در خلاصه داستانی که از این فیلم درام پخش شده است گفته میشود که سه دانشجو که باهم دوست بودند یکی از آنها درست شب قبل از ازدواجش کشته میشود و این دو دوست دیگر به دنبال علت این اتفاق می افتند مرتضی هم که خانه کوچکی دارد سعی دارد خانه اش را زیر قیمت اصلی زود تر فروخته تا از شر نگاه سنگین مردم خلاص شود.

امتیاز کاربران نسبت به فیلم خانه دختر چه عددی است؟
امتیاز 10 از 8
تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول
بخش دانلود

زبان اصلی

کیفیت

480p

حجم

623 Mb

کیفیت

1080p

حجم

1.7 Gb

کیفیت

1080_HQ

حجم

3.3 Gb

دانلود فیلم جدید ایرانی خانه دختر با لینک مستقیم

دانلود رایگان کامل فیلم ایرانی  خانه دختر با لینک مستقیم و بالا ترین کیفیت Full HD 1080

آنوس کامل به همراه زمان پخش افزوده شد

جدید ترین پوستر افزوده شد + میزان فروش اضافه شد

 

توضیحاتی در باره فیلم خانه دختر :

این فیلم پس از تولید و تدوین نهایی در سال ۹۴ نتوانست مجوز پخش بگیرد و به حالت توقیف در آمد آقای محمد شایسته با نشست هایی که با مهر داشته اند اضافه نمودند که فیلم به یک سری باز بینی ها و احتمالا فیلم برداری مجدد بعضی قسمت ها نیاز دارد .

طبق اخبار جدید به دست امده فیلم خانه دختر پس از باز بینی و فیلم برداری مجدد بعضی سکانس ها برای دریافت پروانه نمایش  تدوین و فرستاده شد که به زودی خبر نهایی اعلام میگردد. (۱۷ تیر ماه ۱۳۹۶)

فیلم خانه دختر توانست پروانه نمایش بگیرد و به زودی در سینماهای کشور پخش میشود که میتوانید مشاهده نمایید/  تاریخ اکران نهایی قرار است از ۱۹ مهر به سینما ها وارد شود .  (۱۴ مهر ۱۳۹۶)

این  فیلم زیبا تنها دو روز بعد از اکران خود توانست مبلغ ۱۸۹ ملیون تومان در تهران و سر جمع ۱۱ ملیون تومان در شهرستان ها فروش داشته باشد فیلم یکی از توقیفی ها بود که به تازگی توانسته است مجوز پخش بگیرد  اخبار جدید به زودی افزوده میشود . (تاریخ خبر : ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۶)

فیلم خانه دختر  توانست تا ۲۶ مهر  مبلغ ۵۵۵ ملیون تومان فروش داشته باشد  روز های نمایش تا کنون ۸ روز  انتظار میرود که جزو پر فروش ترین های نوبت دوم کران های ۹۶ باشد .

کارگردان فیلم اعلام نمود که فروش کل روز دوشنبه ٢٩ برای کمک به زلزله زدگان اهدا میشود و از مردم اگر کسی میتواند استقبال کنید و از فیلم دیدن نمایید که کمکی هم برای مردم اواره شده کشورمان باشد .

 

اطلاعات فیلم خانه دختر

 

عوامل ساخت فیلم :

تاریخ اکران اولیه: ۲۶ اکتبر ۲۰۱۵
کارگردان: شهرام شاه‌حسینی
آهنگ‌ساز: یحیی سپهری شکیب
فیلم‌نامه: پرویز شهبازی
ژانر: فیلم درام
اطلاعات کامل به زودی افزوده میشود .

 

عکس های فیلم خانه دختر

فیلم خانه دختر

دانلود فیلم خانه دختر

دانلود فیلم خانه دختر

دانلود فیلم جدید خانه دختر

 

پخش آنلاین فیلم

بخش دانلود رایگان