دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید خورشید با لینک مستقیم کیفیت بالا

مجوز ساخت فیلم صادر شده است

لینک دانلود فیلم خورشید بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

کارگردان و تهیه کننده این فیلم یکی از مشهورترین و کاربلدترین سینماگران کشورمان است و آن شخص کسی نیست جز آقای مجید مجیدی که آثارش و سابقه اش بر همگان معلوم و مشخص است و نیاز به معرفی ندارد.

اما شاخص ترین آثار او فیلم هایی بوده که در مورد کودکان و نوجوانان ساخته است، مثلا فیلم محمد رسول الله (ص) را در مورد دوران کودکی پیامبر ساخت یا با فیلم بچه های آسمان نامزد جایزه اسکار شد و فیلم هایی مثل بدوک، رنگ خدا و … در این سبک بودند.

حالا جناب مجیدی بعد از ساخت فیلم آن سوی ابرها در هند یکبار دیگر تصمیم به ساخت فیلمی در مورد نوجوان گرفته است که فیلمنامه آن را با همکاری نیما جاویدی نوشته است که در معرفی جاویدی همین بس که این روزها فیلم سرخپوست با کارگردانی روی پرده است.

اغلب بازیگران فیلم نوجوانان خواهند بود و تاکنون تیم کارگردانی در چندین شهرستان به گرفتن تست بازیگری از علاقه مندان این رشته در این رده سنی پرداخته اند و تعدادی را هم انتخاب نموده اند تا در تابستان 98 فیلمبرداری را آغاز نمایند.

در برخی خبرهای غیر رسمی از جواد عزتی به عنوان اولین بازیگر مطرح این فیلم اسم برده می شود که این خبر تایید نشده است، اما اخبار جدیدتر این فیلم را می توانید در همراهی با سایت ما پیگیری نمایید.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- تهیه کننده و کارگردانی : مجید مجیدی

2- نویسندگان فیلمنامه : مجید مجیدی و نیما جاویدی

3- طراح صحنه و لباس :

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم خورشید مجید مجیدی

دانلود فیلم خورشید مجید مجیدی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه