دانلود فیلم ایرانی جدید دختری با لباس ارغوانی با لینک مستقیم کیفیت بالا

پیش تولید شروع شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی دختری با لباس ارغوانی :

خداداد جلالی را همه می شناسید او در جشنواره های مختلف شرکت کرده و جوایز را بدست آورده او سه فیلم سوگ سایه ها، بچه ای با جوراب قرمز و زنی با ارابه چوبی را کارگردانی کرده است.

این کارگردان همچنین درباره چگونگی اکران «بچه‌ای با جوراب قرمز» بیان کرد: برای اکران آنلاین این فیلم صحبت کردیم و منتظر اعلام نتیجه هستیم. جلالی در پایان عنوان کرد: برای اکران «زنی با ارابه چوبی» هم منتظر هستیم شرایط اکران در سینماها پیش بیاید.

قرار است هفتم آبان ماه رسماً پیش تولید را آغاز کنیم بازدید لوکیشن‌ها از هفته آینده شروع خواهد شد. بخشی از فیلم در شمال ایران و بخشی هم در کویر می‌گذرد.

جلالی گفته: فیلمنامه این اثر کامل شد و آن را به شورای پروانه ساخت دادیم. فعلاً منتظر جواب این شورا هستیم تا تولید را شروع کنیم؛ البته پیش تولید کار را آغاز کرده ایم.

این کارگردان با اشاره به زمان تولید جدیدترین فیلمش بیان کرد: همه کار‌ها بستگی به شرایط کرونایی موجود دارد؛ این فیلم در ادامه دو فیلم قبلی من است و با توجه به قصه آن، فصل پاییز برای فیلمبرداری آن مناسب خواهد بود.

جلالی درباره هدف خود از اولین نمایش فیلمش، عنوان کرد: در صورت برگزاری جشنواره فیلم فجر تلاش می‌کنیم، فیلم را آنجا ارائه دهیم؛ در غیر این صورت آن را به جشنواره‌های معتبر خارجی خواهیم فرستاد.

 

 

عوامل ساخت و تولید :

1- نویسنده و کارگردان: خداداد جلالی

2- مدیر فیلمبرداری:

3- طراح صحنه و لباس:

4- گریم:

5- صدابردار:

6- مدیر تولید:

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم دختری با لباس ارغوانی خداداد جلالی

دانلود فیلم دختری با لباس ارغوانی خداداد جلالی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه