دانلود رایگان فیلم ایرانی درخت گردو با لینک مستقیم و حجم کم

این فیلم در مرحله تولید است

زمان پخش : (هنوز مشخص نشده است)

تصاویری از بازیگران اضافه شد

***

 

توضیحاتی درباره فیلم درخت گردو :

از جدید ترین عنواین درحال ساخت سینما درخت گردو که به کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی در حال ساخت است و تاکنون برخی از بازیگران و عوامل آن معرفی شده اند فیلم برداری این فیلم بزودی کلید میخورد.

مهدویان که تا قبل از این فیلم رد خون را ساخته بود توانست به موفقیت چشم گیری برسد و اثر وی مورد استقبال مخاطبین زیادی قرار گرفت و نظر مثبت بسیاری از منتقدین را جلب کرد حال باید دید اثر در دست ساخت که هنوز کامل تولید آن شروع نشده است چگونه خواهد بود.

تا الان که هنوز اوایل راه بوده برای ساخت این فیلم نام بازیگران مطرحی همچون مهران مدیری به گوش میرسد که قرار است در این فیلم هنرنمایی کند در کنار مینا ساداتی و پیمان ساداتی و همین سه نام انتظارات را از این سینمایی دو چندان می کند.

اخبار ساخت : فعلا نام سه بازیگر مطرح رسانه ای شده است ظاهرا میخواهند با سایر عوامل مذاکره کنند تا بتوانند لیست بازیگران را تکمیل کنند و با خیال راحت مراحل فیلم برداری را آغاز کنند و همه چیز مطابق برنامه پیش برود با توجه سایر آثار محبوب مهدویان از این فیلم هم انتظارات بالایی می رود.

فیلم برداری این اثر در بیست و دوم آبان ماه سال 1398 به پایان رسید. سپس فرآیند تدوین و ساخت موسیقی آن آغاز شد که ساخت موسیقی این فیلم را حیبیب خزایی و اردشیر کامکار انجام می دهند و همچنین قرار است علیرضا قربانی قطعه هایی را برای این فیلم بخواند.

دانلود فیلم درخت گردو

دانلود فیلم درخت گردو

دانلود فیلم درخت گردو با لینک مستقیم

دانلود فیلم درخت گردو با لینک مستقیم

 

عوامل فیلم درخت گردو:

1- کارگردان و نویسنده : محمدحسین مهدویان

2- تهیه کننده:سید مصطفی احمدی

3- موسیقی و آهنگ سازی: حبیب خزایی و اردشیر کامکار

سایر عوامل بزودی…


پخش آنلاین تریلر این فیلم

 

دانلود فیلم هزارتو

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه

دانلود فیلم چشم و گوش بسته