دانلود فیلم دست انداز

دست انداز ، داستان این فیلم که در مرحله ساخت است درباره زندگی و خواسته های دختری است که به نویسندگی علاقه زیادی دارد و میخواهد آخرین نوشته خودرا با آرزوهای تلفیق کند اما در این بین....

دانلود فیلم ایرانی دست انداز با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان

لینک های دانلود فیلم دست انداز بعد از پخش شبکه نمایش خانگی اضافه می شود

این فیلم در مرحله تولید قرار دارد.

***

 

توضیحاتی درباره فیلم :

دست انداز نام فیلمی جدید است که به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی محمد آفریده در سال 1398 ساخت آن شده آغاز شده است و طبق گفته ها تا کنون بیش از نیمی از راه را در فیلم برداری طی کرده است و باید دید جدید تر آثر تبریزی چه سازه ای خواهد بود.

کمال تبریزی برای علاقه مندان به آثار محبوب و طنز سینما نامی کاملا آشنا است چرا که وی از سال 1358 فعالیت حرفه ای خودرا در این زمینه آغاز کرده و تجربه بسیاری را در ساخت فیلم های موفق دارد از جدید ترین آثار او میتوان به فیلم پر ستاره ما همه با هم هستیم نیز اشاره کرد.

مضمون این فیلم اجتماعی خواهد بود و قرار است یه مقداری طنز به آن افزوده شود .داستان فیلم درباره زندگی یک دختر که به نویسندگی علاقه زیادی دارد است .فراز و نشیب ها او در قالب یک سری موضوعات متفاوت در این سینمایی نشان داده خواهد شد.

اخبار و حواشی فیلم: لازم به ذکر است فیلم برداری این فیلم از اوایل آبان ماه کلید خورده است و این که تا الان که حدودا یک و نیم ماه از آن گذشته است سرعت خیلی خوبی داشته که توانسته است نیمی از راه را طی کند همچنین فیلمنامه نویسی این سینمایی را فرزاد فخری زاده انجام داده است.

 

عوامل فیلم :

1- کارگردان : کمال تبریزی

2- تهیه کننده: محمد آفریده

3- نویسنده: فرزاد فخری زاده

4- منشی صحنه: ماریا میرنژاد

5- مدیر فیلمبرداری: علی تبریزی

6- طراح صحنه و لباس: مشکین مهرگان

7- مجری طرح و مدیرتولید: علیرضا ابوالقاسمی نژاد


تصاویری از فیلم:

دانلود کامل فیلم دست انداز بدون حذفیات

دانلود کامل فیلم دست انداز بدون حذفیات

دانلود رایگان فیلم دست انداز با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم دست انداز با لینک مستقیم

 

بخش دانلود رایگان