دانلود فیلم دل شکسته

دلشکسته داستان دلبستگی دو جوان با طرز فکر متفاوت و از دو خانواده مختلف است که مجبور می‌شوند با هم پایان‌نامه بدهند بدین منظور برای آشنا کردن هم دیگر از جهان‌های خود دوستان یکدیگر را به هم نشان می‌دهند.

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم دل شکسته با لینک مستقیم رایگان

دانلود فیلم ایرانی دل شکسته با حجم کم

تریلر + کیفیت (720p) اضافه شد 

***

 

توضیحات تکمیلی فیلم فیلم دل شکسته

فیلمی ایرانی در سبک درام محصول سال ۱۳۸۶ است. نویسنده و کارگردان این فیلم علی روئین‌تن و به تهیه کنندگی مجید اساعیلی است. شهاب حسینی و خسرو شکیبایی بازیگران این فیلم هستند.داستان درباره دو جوان ‌با زندگی متفاوت و با خانواده‌هایی متفاوت تر مجبور می‌شوند با یکدیگر بر روی پایان نامه کار کنند. این دو کم کم به یکدیگر علاقه مند می شوند اما پدر آن دختر مخالف سرسخت ازدواج این دو است..

 

از آنجا که دختر این فیلم با بازی بیتا بادران، به خاطر پسر به پوشش چادر و خواندن نماز روی می‌آورد، مورد انتقاد قرار گرفت چون از طرفی دیگر داستان می‌توانست اینگونه باشد که پسر شخصیت خود را عوض کرده و سبک زندگی خود را شبیه دختر کند. از آنجا که نظام سیاسی و مذهبی ایران در اینگونه فیلم ها همواره نفوذ داشته، روئین تن در رابطه با این انتقاد گفت: «اگر شخصی چنان فیلمی ساخت و توانست مجوز پخش و اکران بگیرد من قول میدهم که به اشتباه خودم اعتراف کنم.

 

 

دانشگاهی که فیلم در آن فیلمبرداری شد، پردیس کشاورزی دانشگاه تهران واقع در کرج بوده است.از دیگر آثار کارگردان این فیلم میتوان به زمهریر، قلب سفید قاصدک ها، باغ بهشت.جالب است بدانید فیلم زمهریر «موهن و ضد ارزش‌های اسلامی» خطاب شد و هنوز هم به آن مجوز اکران داده نشده. روئین‌تن بابت ساخت این فیلم هشت سال از سینما دور بود.

 

 

دانلود فیلم دل شکسته با لینک مستقیم

لینک های دانلود فیلم دل شکسته

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1-نویسنده و کارگردان: علی روئین تن

2-تهیه کننده: مجید اسماعیلی

3 – موسیقی: محمد فرشته‌نژاد

4 – فیلم‌برداری: شاپور پورامین

5-تدوین: حسین زندباف

6-توزیع‌کننده: شرکت سپنتا


پخش آنلاین تریلر فیلم:


تصاویری از فیلم :

دل شکسته