دانلود مستند جام جهانی 2018 Film of 2018 FIFA World Cup

لینک های دانلود مستند جام جهانی 2018 با دوبله فارسی و گویندگی عادHل فردوسی پور

زمان پخش : 1398 || پیش نمایش رسمی اضافه شد

لینک های دانلود با 4 کیفیت اضافه شد

 ***

 

توضیحاتی درباره مستند The Official Film of 2018 FIFA World Cup :

مستند رسمی جام جهانی 2018 روسیه که به تازگی ورژن اصلی آن منتشر شده است حال با روایت عادل فردوسی پور آماده است . درواقع دوبله این مستند بر عهده عادل فردوسی پور گزارشگر اسبق فوتبالی است و بعد از مدت ها میتوانید بار دیگر صدای اورا بشنوید. اما این مستند به کارگردانی سیمون بایست و ریچارد هورن و همراهی جورج میلر و کایو کوریا ساخته شده است.

در واقع هدف از ساخت این مستند به یاد ماندنی تحت پوشش قرار دادن تمامی حواشی جام جهانی می باشد و همچنین غم ها و شادی ها تیم هارا به گونه ای به تصویر می کشد به توانید با آن ها ارتباط بیشتری برقرار کنید و در باکس آفیس ها هم تا الان فروش قابل قبولی داشته است.

نکته قابل توجه راجب ساخت این مستند پشتیبانی ستارگان بی چون و چرا فوتبال یعنی مسی و رونالدو به عنوان بازیگر پشتیبان در آن می باشد و به نوعی به جذابیت آن برای فوتبال دوستان بیشتر افزوده است و حتی افراد بیشتری را جذب این مستند خواهند کرد.

شاید نیاز به گفتن نباشد که ساخت چنین سکانس هایی چه قدر میتواند دشوار باشد شاید در نگاه اول فقط نوعی میکس چند صحنه از چند دوربین لو رفته به نظر آید اما سازندگان آن از همان شروع رقابت هدفشان ساخت این فیلم بوده است و کم تر از دوربین سایرین استفاده کرده است و به نوعی به خواسته های مخاطبین اهمیت داده است و همین هم موجب شده نمره قابل قبولی را نیز از سوی منتقدین دریافت کند.

دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018

دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018

 

عوامل سازنده فیلم :

1- کارگردان و تهیه کننده : Simon Bisset, Caio Correa, George Miller, Richard Horne

2-ستارگان : Damian LewisPaul PogbaLuka Modric

۳- بازیگران پشتیبان : Cristiano Ronaldo, Lionel Messi

4- استودیو سازنده : فیفا فیلم


پخش آنلاین تریلر فیلم: