دانلود فیلم زن ها کم نمیارن با لینک مستقیم

دانلود با 2 کیفیت عالی و حجم کم

تصاویری از فیلم افزوده شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم

فیلم زن ها کم نمیارن به کارگردانی یوسف صیادی در ژانر کمدی – اجتماعی می باشد. فیلم با داستانی زیبا و جذاب همراه است و یک کمدی سراسر خنده و شاد و سرگرم کننده است . فیلم در سال 1393 ساخته شده است و در سال بعد یعنی 1394 انتشار یافته است. یوسف صیادی خود در این اثر علاوه بر کارگردانی بازیگری هم انجام داده است. درباره ی داستان فیلم هم داستان درباره ی یک زوج است که خانمش دچار مشکلی است و بارور نمی شود . بعد از کلی اتفاق و کم و زیاد بلاخره خانم راضی می شود که شوهرش یک زن دیگر بگیرد که بعد از این اتفاق داستان های جالب و خنده داری پیش می آید که باید خودتان ببینید. این فیلم کمدی مانند اکثر کمدی های ایران برای خنداندن مخاطب دست به کارهای مختلف زده و از روش های گوناگون برای ساخت اثرش استفاده کرده است.

 

آقای صیادی در زمینه های مختلف از جمله کارگردان ، بازیگر و طراح لباس فعالیت دارد و اثار زیادی در کارنامه اش می باشد .وی متولد 5 اسفند 1348 می باشد و کار خود را از سال 1368 شروع کرده است . ایشان بیشتر در بخش بازیگری ایفای نقش کرده است که میتوان از آثاری که ایشان در آنها حضور داشته به مأموریت غیرممکن (جدیدترین کار ایشان در سال 1397) ، بازنشسته‌ ها ، بازگشت به آینده و اژدر اشاره کرد. حال این اثر زیبا و جذاب را نیز پیشنهاد می کنم حتما تماشا کنید و دقایق شادی را داشته باشید !

 

عوامل ساخت فیلم زن ها کم نمیارن

نویسنده و کارگردان :یوسف صیادی

تهیه کننده : محمدرضا دلخوانی

بازیگران : یوسف صیادی، نصراله رادش، روشنک عجمیان، نادر سلیمانی، ملیکا شریفی نیا، حمیدرضا مولا، دانیال الیاسی، بهزاد رحیم خانی، اردشیر منظم، فریده دریامج، عباس شجاع، مهنوش صادقی و …

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم زن ها کم نمیارن

 

دانلود فیلم زن ها کم نمیارن

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه