دانلود فیلم ستاره بازی

ستاره بازی ، محصولی مشترک از کانادا و ایران با هنرنمایی بازیگران مطرح هالیوودی به کارگردانی هاتف علیمردانی...

دانلود رایگان فیلم ستاره بازی با لینک مستقیم و حجم کم

این فیلم در مرحله اخذ مجوز برای ساخت می باشد

لینک های دانلود فیلم ستاره بازی بعد از پخش در شبکه خانگی اضافه می شوند

زمان تولید : سال 1398

تصاویری جدیدی از بازیگران اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره فیلم ستاره بازی :

ستاره بازی نامی فیلم جدید با عنوانی جذاب است که کارگردانی هاتف علیمردانی و تهیه کنندگی علی سرتیپی به دنبال گرفتن پروانه ساخت است تا فیلم برداری را مشترکا در کانادا و ایران شروع کند تا کنون نام دوتن از بازیگران مطرح و هالیوودی این فیلم رسانه ای شده است.

هاتف علیمردانی به عنوان کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده حرفه خودرا در سینما آغاز کرده و تاکنون تجارب زیادی را بدست آورده است از جمله آثار محبوب وی میتوان به کوچه بی نام و کلمبوس اشاره کرد که موفقیت های چشم گیری بدست آوردند.

نکته بسیار ویزه و عطف این سینمایی حضور بازیگران معروف هالیوودی است که نام یکی از آن ها رسانه ای شد مایکل مدسن هنر پیشه مطرح آمریکایی و رفیق همیشگی کوئتین تارانتینو یکی از بهترین کارگردانان سینمای جهان است که در بسیاری از فیلم های او نظیر سگ های انباری ایفای نقش کرده است همچنین تا قبل از مدسن از فرهاد اصلانی به عنوان دیگر نقش اصلی این فیلم رونمایی شده بود. این چهارمین کاره مشترک فرهاد اصلانی با هاتف علیمردانی به شمار می آید.

اخبار ساخت فیلم ستاره بازی: همه ما بی صبرانه منتظر هستیم که این فیلم جذاب سریعتر پروانه ساخت را بگیرد و فیلم برداری آن آغاز شود لذا همانطور که گفته شد این سینمایی اثری مشترک از ایران و کانادا خواهد بود حضور بازیگران مطرح ایران و هالیوود در آن قطعی شده است که نام دوتن از آن ها هم بردیم.

 

دانلود فیلم ستاره بازی با لینک مستقیم

دانلود فیلم ستاره بازی با لینک مستقیم

عوامل فیلم سینمایی ستاره بازی :

1- کارگردان : هاتف علیمردانی

2- تهیه کننده: علی سرتیپی

سایر عوامل به محض اعلان رسمی اضافه خواهد شد.


تصاویری از بازیگران فیلم ستاره بازی :

دانلود کامل فیلم ستاره بازی با بازی فرهاد اصلانی

دانلود کامل فیلم ستاره بازی با بازی فرهاد اصلانی

 

بخش دانلود رایگان