دانلود فیلم سطح یک

سطح یک، سومین فیلم سینمایی محسن قرایی است که قرار است به زندگی و مرگ وحید مرادی شرور و گنده لات معروف تهران بپردازد... قرار است حامد بهداد نقش مرادی را بازی کند.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید سطح یک با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمنامه در دست نگارش است

لینک دانلود فیلم سطح یک بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

(و-م) نام شرور سابقه دار پایتخت است البته دیگه حالا از دنیا رفته است و کاملا شناخته است و او را با نام وحید مرادی معرفی می کنند… این شخص در شب آزادی از زندان یکی از دوستان خود را به قتل می رساند و می گریزد.

اما در آستانه خروج غیر قانونی از کشور دستگیر می شود و بار دیگر به زندان می افتد و این بار در یک نزاع دسته جمعی در زندان به قتل می رسد و پرونده اش برای همیشه بسته می شود. حالا محسن قرایی در سومین فیلم خود سراغ این شخصیت رفته است.

قرایی پیش از این دو فیلم خسته نباشید و سد معبر را ساخته است. این فیلم هم اینک در مرحله نگارش فیلمنامه قرار دارد و با پیدا شدن یک تهیه کننده برای دریافت پروانه ساخت آن اقدام خواهد شد. طبق شنیده ها قرار است حامد بهداد بار دیگر مقابل دوربین قرایی قرار بگیرد.

آخرین خبر : قرار است این فیلم همانند زندگی واقعی وحید مرادی و پرونده های شرارت او بپردازد اما او همیشه اعلام کرده است که هیچ وقت مزاحما بی مورد نداشته است ، اکنون صحبت و حرف های زیادی پیرامون ساخت این فیلم به گوش میرسد اما نکته مهم اینجاست که آیا ساخت همچین فیلمی به شرایط اجتماعی و عموم مردم پیام های مثیتی میدهد یا پیام های منفی در پی خواهد داشت (کاربران عزیز نظرات خودتون رو در مورد ساخت این فیلم بیان کنید)

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده و کارگردان : محسن قرایی

2- تهیه کننده :

3- مدیر فیلمبرداری :

4- مدیر صدابرداری :

5- طراح گریم :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های فیلم :

دانلود فیلم سطح یک محسن قرایی

دانلود فیلم سطح یک محسن قرایی

بخش دانلود رایگان