دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید سطح یک با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمنامه در دست نگارش است

لینک دانلود فیلم سطح یک بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

(و-م) نام شرور سابقه دار پایتخت است البته دیگه حالا از دنیا رفته است و کاملا شناخته است و او را با نام وحید مرادی معرفی می کنند… این شخص در شب آزادی از زندان یکی از دوستان خود را به قتل می رساند و می گریزد.

اما در آستانه خروج غیر قانونی از کشور دستگیر می شود و بار دیگر به زندان می افتد و این بار در یک نزاع دسته جمعی در زندان به قتل می رسد و پرونده اش برای همیشه بسته می شود. حالا محسن قرایی در سومین فیلم خود سراغ این شخصیت رفته است.

قرایی پیش از این دو فیلم خسته نباشید و سد معبر را ساخته است. این فیلم هم اینک در مرحله نگارش فیلمنامه قرار دارد و با پیدا شدن یک تهیه کننده برای دریافت پروانه ساخت آن اقدام خواهد شد. طبق شنیده ها قرار است حامد بهداد بار دیگر مقابل دوربین قرایی قرار بگیرد.

آخرین خبر : قرار است این فیلم همانند زندگی واقعی وحید مرادی و پرونده های شرارت او بپردازد اما او همیشه اعلام کرده است که هیچ وقت مزاحما بی مورد نداشته است ، اکنون صحبت و حرف های زیادی پیرامون ساخت این فیلم به گوش میرسد اما نکته مهم اینجاست که آیا ساخت همچین فیلمی به شرایط اجتماعی و عموم مردم پیام های مثیتی میدهد یا پیام های منفی در پی خواهد داشت (کاربران عزیز نظرات خودتون رو در مورد ساخت این فیلم بیان کنید)

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده و کارگردان : محسن قرایی

2- تهیه کننده :

3- مدیر فیلمبرداری :

4- مدیر صدابرداری :

5- طراح گریم :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های فیلم :

دانلود فیلم سطح یک محسن قرایی

دانلود فیلم سطح یک محسن قرایی